Catalog online
- Nu poți să adaugi „Gresie Legend Taupe, model ciment, 8587, 33,3x33,3 cm, finisaj mat, culoare maro” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Gresie portelanata 8431 Granit Grey, model piatra, 33.3×33.3 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745843118
| Gama | Granit |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Living, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Colt interior 537 stejar boieresc Smart flex
SKU:
5905952044995
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar boieresc |
| Tip | Colt interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 537 |
Gresie tip lemn Como Brown 9801, 15×90 cm, Maro
SKU:
3800745980110
Faianta bej interior / exterior PIEDRA MIX model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597559234
Adeziv POLISTIROL OPTIM DEKOR Rinoterm ADEPLAST 25KG
SKU:
5945762019509
| Brand | Adeplast |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 3.5-5 |
| Greutate | 25 |
Faianta rectificata 4943 Altissimo White, model marmura, 30×60 cm, culoare alba, finisaj lucios
SKU:
3800745494310
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Grey, 25X40 cm, gri inchis, cod 4677
SKU:
3800745467710
Gresie portelanata rectificata Sagano tip parchet, 20×120 cm, culoare Gri
SKU:
8698541055003
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Adarve Gris (GPR) 30×60 1.09mp/cut
SKU:
8435259940920
Gresie Sagano Oak Dark Line, model lemn, 60×120 cm, maro inchis
SKU:
8698541068560
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro inchis |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Parchet laminat Atlantic 5542, model lemn, tip parchet, maro, clasa 32, 12mm, 1.48mp/cut
SKU:
4042456138827
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5542 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Faianta Adarve Marron (GPR) 30×60 1.09mp/cut
SKU:
8435259940883
Parchet laminat Krono Original 12 mm K483 Kronostep, Crossbow Oak, clasa 33 AC6
SKU:
5907555425775
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1288 x 195 mm |
| Cod produs | K483 |
| Material | HDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 33 AC6 |
Faianta Aura Blue, model marmura, 30×60 cm, Albastru, finisaj lucios
SKU:
8697497113614
Adeziv pentru gresie si faianta CERESIT CM12 25KG
SKU:
5946043002104
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 1.4-5 |
| Greutate | 25 |
Gresie Kenia Hex Negro 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925846048
| Gama | Kenia |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata portelanata Charlotte, model marmura, 60×120 cm, finisaj lucios, Negru
SKU:
8692844915163
Gresie Dortmund Hex 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925841173
| Gama | Dortmund |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata maro RIBERA 8411 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745841114
| Gama | RIBERA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Fortuna Full LAP 1, model marmura, 60×120 cm, Albastru, finisaj lucios
SKU:
8697497133728
Parchet AGT Bella luna 31 8mm PRK104 4v Vegas
SKU:
8681311312642
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK104 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 AC3 |
Vata minerala KNAUF NB FIT PLUS L 100x600x1000 mm
SKU:
8600294027121
| Brand | Knauf |
|---|---|
| Dimensiuni | 1000x600x100 mm |
Parchet varioclic premium plus PALERMO 12 mm PP-514
SKU:
6426947066543
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 mm x 130 mm |
| Cod produs | PP-514 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Gresie London Hex Antracita 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925845829
| Gama | London |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie neagra finisaj mat hexagonala portelanata Element Negro, M137, 23×27 cm
SKU:
8432597149985
Set chei tubulare de impact, 6 bucati, M12-M18 3/4 Yato YT-1411
SKU:
5906083914096
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1411 |
GRESIE ADLINE GOLD 600×1200 1.45mp/cut
SKU:
4000000571834
| Gama | Adline |
|---|---|
| Brand | Laxveer Ceramic |
| Culoare | Alb, Auriu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Classic Carrara Gold SP CLA26, model marmura, 45×45 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
8698853199013
| Gama | CARRARA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb-Gold |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie tip lemn Nostalji Beige NOS1, 30×60 cm, finisaj mat
SKU:
8698853117116
| Gama | Nostalji |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Colt interior 620 stejar gri deschis Esquero
SKU:
5905952232194
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar gri deschis |
| Tip | Colt interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 620 |
Gresie portelenata gri deschis REALITY model marmorat 33,3×33,3 cm
SKU:
8432597514820
| Gama | REALITY |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej ULPIA 7343 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745734317
| Gama | ULPIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |


















































