Catalog online
Piesa decorativa Viola Umbrella Red 3199, tip decor, 50×60 cm, rosu
SKU:
3800745319910
| Gama | VIOLA |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa 1972 SAVINA 25×40 cm
SKU:
3800745197211
| Gama | SAVINA |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa 2786 GALICIA LIGHT 6×25 cm
SKU:
3800745278613
| Gama | GALICIA |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 2851 MYSTIC LINES GREY 20×50 cm
SKU:
3800745285116
Piesa decorativa 7120 LINEA RED LUX 25×40 cm
SKU:
3800745712018
| Gama | LINEA |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa faianta gri KEROS London Tri Gris, model triunghi 30×90 cm
SKU:
8432597566836
Freza pentru placi ceramice, diverse dimensiuni, LT03296, LT03298
SKU:
6421948032986
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT03296, LT03298 |
Glisiere pe bile cu amortizor EVERPRO
SKU:
6421000037539
56H813 Invertor sudura 230V 200A
SKU:
5902062046222
Disc pentru fierastrau electric 216x30mm Graphite 57H679
SKU:
5902062576798
Lambriu profil 011 universal colt mahon 300
SKU:
4000000039440
Lambriu profil 011 universal colt stejar 300
SKU:
4000000010791
Treapta pentru scari gresie decorativa Quartz, model piatra, 6806-0043, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084400
Treapta pentru scari gresie Piedra, model piatra, 6806-0041, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005084387
Treapta pentru scari gresie Quartz, model piatra, 6806-0042, 60 x 30 cm, culoare bej/gri, finisaj mat
SKU:
5945005084394
Lustra Carmen crom si alb 60W 3xE27 ERSTE EL0023845
SKU:
5949027050160
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Dimensiune | 670x140x200 mm |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0023845 |
| Material | Metal, Sticla |
| Dulie | E27 |
Mandrina 1/2″x20 mm 13 mm VERTO 66H212
SKU:
5902062173126






























