Catalog online
Convector electric 2000 W CN 03 200 MIS F TESY
SKU:
3800879206872
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 830 mm |
| Greutate | 5.48 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN03 200 MIS F |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 450 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 830x90x450 mm |
| Adancime | 90 mm |
| Tip panou | Mecanic |





























