Catalog online
Cleste taietor electrician, 160mm, 1000V, JUCO LT40700
SKU:
6421948407005
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT40700 |
Coli abrazive PS11A, P320, KLINGSPOR
SKU:
4014855018925
Corp de iluminat incastrat LED 4x9W 595×595 mm NV-4101.49 NOVELITE EL0030618
SKU:
5949027068004
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Greutate | 2.07 kg |
| Dimensiune | 600x600x55 mm |
| Putere | 4×9 W |
| Cod produs | EL0030618 |
| Temperatura | Lumina rece |
Cutie pentru scule 22″ cu organizatoare TOPEX 79R128
SKU:
5902062791283
Dispozitiv pentru taiere tevi, 3-32mm, Topex 34D033
SKU:
5902062340337
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 34D033 |
| Culoare | Portocaliu |



























