Catalog online
Portprosop dublu Orfeus, crom 6924
SKU:
8590309108108
| Inaltime | 110 mm |
|---|---|
| Latime | 460 mm |
| Culoare | Crom |
| Gama | Orfeus |
Suport hartie igienica cu protectie Orfeus, crom 6938
SKU:
8590309108146
| Inaltime | 160 mm |
|---|---|
| Latime | 145 mm |
| Culoare | Crom |
| Gama | Orfeus |
Gresie Dakota Dark Grey 1. 60x60x2cm 0.73mp/cut
SKU:
8681575008676
CERESIT FT101IT NEGRU 280ML CEE3 1755222
SKU:
4015000426664
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Humidor R082, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813328
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Humidor |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Crescendo R081, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813311
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Crescendo |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Airflow R078, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813250
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Airflow |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Barista R077, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813304
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Barista |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Bourbon Cask R076, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813298
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Bourbon Cask |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Scandipure R073, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813281
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Scandipure |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Incando R070, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813274
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Incando |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Rope R065, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813267
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Rope |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Marshal Oak R173, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813847
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Marshal Oak |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Wild Agar R171, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813823
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Wild Agar |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Sienna R170, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813816
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Sienna |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |







































