Catalog online
Tava ceramica Schmitter 35x26cm, visiniu
SKU:
5948736004808
HOTA ALBATROS H10AM ECO+ 60 CM 204 MC/H
SKU:
6425053010549
| Brand | Albatros |
|---|---|
| Putere | 49 |
| Inaltime | 14 |
| Model | H10AM Eco+ |
| Utilizare | in regim de evacuare sau de recirculare a aerului |
| Alte caracteristici | geam rabatabil; butoane frontale; eficienta fluido-dinamica (FDEhota): 8.9%; eficienta iluminarii (LEhota): 15 lux/W; eficienta de filtrare a grasimilor: 56.8% |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Nivel zgomot | 61 |
| Dimensiuni | 14 x 60 x 50 |
| Culoare | maro |
| Greutate neta | 5.2 |
| Greutate bruta | 6 |
| Latime | 60 |
| Tensiune | 220 – 240 |
| Consum energetic | 27 |
| Clasa energetica | B |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Adancime | 50 |
Cuptor cu microunde Samus SMC-20DX1, 20 l, 700 W, 6 trepte putere, argintiu
SKU:
6425053016305
CUPTOR MICROUNDE SAMUS SMC-20MW1 20L 700W 6 TREPTE PUTERE
SKU:
6425053016275
MIXER CU BOL ROTATIV SAMUS SMX-500V 500W 5 VITEZE
SKU:
6425053014202
| Brand | Samus |
|---|---|
| Putere | 500 |
| Model | SMX-500V |
| Alte caracteristici | vas rotativ; buton Eject (pentru scoaterea accesoriilor din aparat); buton de eliberare mixer (se poate folosi si ca mixer de mana); puternic, ergonomic, elegant |
| Material | metal cromat + plastic |
| Nivel zgomot | 88 |
| Tensiune | 230 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 31 x 21.5 x 34.2 |
| Greutate neta | 2.02 |
| Greutate bruta | 2.5 |
| Continut pachet | 1 racleta, 2 palete framantare, 2 teluri |
| Tip produs | mixer cu bol |
PRAJITOR PAINE SAMUS TOASTY 850W 7 TREPTE RUMENIRE
SKU:
6425053014912
Fierbator apa Samus Prestige 1.7L 2200W inox
SKU:
6425053006252
ASPIRATOR SAMUS AQUAFILTER ORANGE
SKU:
6425053006566
| Brand | Samus |
|---|---|
| Putere | 1550 |
| Model | Aquafilter Orange |
| Tensiune | 230 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Culoare | negru + portocaliu |
| Alte caracteristici | putere nominala de intrare: 1400 W; vacuum: 21 kPa; volum de aer circulat: <1.86 m3/min; recipient colectare praf din plastic transparent (15 litri praf sau 2.9 litri lichide); loc de infasurare a cablului (intre rezervor si carcasa motorului); rotatie furtun la 360º |
| Dimensiuni | 33.4 x 33.4 x 46.1 |
| Greutate bruta | 6.5 |
| Capacitate | 15 |
| Alimentare | retea |
| Nivel zgomot | 82 |
| Continut pachet | perie aspirare lichide, perie covoare / pardoseli, perie mica rotunda, perie spatii inguste, perie tapiterii |
RASNITA CAFEA SAMUS FINETTO 150W 50G INOX
SKU:
6425053017081
| Brand | Samus |
|---|---|
| Putere | 150 |
| Model | Finetto |
| Material | inox + plastic |
| Alte caracteristici | perfecta pentru boabe de cafea, piper; carcasa din plastic cu ornament cromat; capac transparent; buton tip Pulse; design ergonomic, modern si elegant |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 16 x 9 x 9 |
| Tensiune | 220 – 240 |
| Capacitate | 50 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Greutate neta | 0.65 |
| Greutate bruta | 0.8 |
Farfurie intinsa Opal, 26.5 cm, model Buline
SKU:
6264266910006
DRUJBA MP4900 49CC 2.6CP 1L16 1L PR MP-DT1003-G01
SKU:
6426910040914
SAPALIGA CU COADA METALICA MF 1600*210mm G01 MF-UG3001-S001-G01
SKU:
6426910038324
CUPTOR ELECTRIC INCORPORABIL GORENJE BOS67371CLI, 77L, 12 FUNCTII
SKU:
3838782613647
COT WC SI CONECTOR 250 MM A91-250
SKU:
8594045931853
Cot WC 90° A90-90 110/135 mm Alb
SKU:
8594045931846
BROS MICROBEC TRAT PT FOSE SEPTICE 25GR 62823
SKU:
5904517026490
72-125 Rigla multifunctionala 30cm din otel inoxidabil
SKU:
5907558447385
CILINDRU BRAND YALE 500GM, NICHEL SATINAT 30X35 10-0552-3035-00-22-01-GM
SKU:
5052847069790
CARTUS FILTRANT 7” PP EXPANDAT 10 MICRONI F1 AQUA07000107010
SKU:
5948784018260
MF0012-86050 PRIZA SHUKO P.SINA DIN
SKU:
6421806121760
MASINA DE TUNS GAZON DAC 100XLS 1000dac25a
SKU:
6424340886515
| Tip produs | Masina |
|---|---|
| Alimentare | Benzina |
| Alte caracteristici | Colectare Evacuare inspre spate |
| Culoare | Negru Portocaliu |
| Putere | 3.3 cp |
| Capacitate | 1 l |
| Greutate | 19.7 Kg |
| Tip roti | 4 roti |
| Capacitate cilindrica | 131 cm³ |
| Tip pornire | Automata |
| Latime taiere | 40 cm |
| Inaltime | 25 mm |
| Inaltime maxima taiere | 55 mm |
| Trepte de taiere | 4 |
| Volum | 45 l |
| Diametru roata fata | 15 cm |
| Diametru roata spate | 15 cm |
15 LAVETE MICROFIBRA IN CUTIE POP-UP 041702
SKU:
5948908017025
NUFAR DETARTRANT ULTRA ACTIV 750ML
SKU:
5946035070463
ASPIRATOR INDUSTRIAL PENTRU MOLOZ,CENUSA,GIPS 1200W 20L
SKU:
5902628659408








































