Catalog online
ASPIRATOR INDUSTRIAL PENTRU MOLOZ,CENUSA,GIPS 1200W 20L
SKU:
5902628659408
FIER DE CALCAT VERTICAL HB7901NG include taxa verde 1.50 lei fara tva/buc
SKU:
6423808067862
17B703 Cutter precizie, 3 lame
SKU:
5902062141040
CENTRALA HOME ECO 25/30 COMBI + KIT EVACUARE WKD59B1000000/EUAF
SKU:
5907510160178
| Tip produs | Centrala termica cu condensare, pe gaz |
|---|---|
| Model | Home Eco 25/30 |
| Utilizare | Incalzire |
| Pentru | Bucatarie |
| Clasa energetica | A |
| Alimentare | Gaz metan |
| Grad de protectie | IP 40 |
| Dimensiuni | 65.3 cm x 41.2 cm x 28.6 cm |
| Alte caracteristici | Manometru, Pompa de recirculare, Supapa de siguranta, Vas de expansiune |
| Putere | 24 kW |
| Capacitate | 8 l |
FOLIE EXTRA SWS,INTERIOR 70mmx30ml 145964
SKU:
5411183161498
LED TV NEI 55NE6901 SMART F include taxa verde 9.00 lei fara TVA
SKU:
5943808001464
FRITEUZA TEFAL EY245310 AIRFRYER include taxa verde 4.38 lei fara tva/buc
SKU:
3045387291082
| Brand | Tefal |
|---|---|
| Model | EY245310 |
| Material | plastic |
| Utilizare | pentru mancaruri crocante, prajite sau coapte fara ulei |
| Greutate | 5.71 |
| Culoare | verde |
| Tensiune | 220 |
| Alte caracteristici | 10 programe automate, ecran tactil LCD, functie oprire automata, timer |
| Putere | 1500 |
| Capacitate | 5 |
| Inaltime | 32.5 |
| Dimensiuni | 32.5 x 27.3 x 37.5 |
| Cod produs | 7211419108 |
TELEVIZOR LED JVC HD 81CM SMART CLASA E NEGRU S2VH3300
SKU:
4975769482786
| Culoare | Negru inchis |
|---|---|
| Clasa energetica | Clasa E |
| Diagonala display | 80 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Interfata | 1 x USB 1 x RJ-45 2 x HDMI 1 x RF 1 x Composite In 1 x HDCP 2.2 1 x Digital Optical Out |
| Sistem de operare | Android |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 12 W |
| Rata de refresh | 50 Hz |
| Tehnologia audio | NICAM Stereo Dolby Digital Plus (DD+) Surround Sound Equalizer (5 band) GER(D)+ |
EL0085839 HL_APLICA HL A2 PATRAT 23W 3105LM 6500K 18CM IP20 include taxa verde 0.75lei /buc
SKU:
5949027145354
LT09138 SET 2 RACLETE PENTRU NETEZIT/INDEPARTAT SILICON
SKU:
6421948091389
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Model | LT09138 |
| Utilizare | pentru indepartarea sau netezirea siliconului/chitului |
| Culoare | Negru |
CERESIT CT74 25KG Tencuiala siliconico decorativa 1.5mm 2836078
SKU:
9000101138962
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Aspect | praf de piatra |
| Cantitate | 25 kg |
| Granulatie tencuiala (mm) | 1.5 |
| Aplicabilitate | gletiera inox |
| Acoperire | 10 – 12 mp |
| Consum (Kg/mp) | 2.1 – 2.5 |
| Grosime de aplicare | 1.5 |
| Rezistenta la umezeala | da |
| Temperatura de lucru (grade C) | 5 – 30 |
| Timp de uscare (min) | 15 |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pe beton, tencuieli traditionale, suprafete din gips-carton, placi aglomerate |
| Alte caracteristici | rezistenta la UV |
| Mod de ambalare | galeata |
| Necesita grunduire prealabila | da |
| Mod de nivelare | cu drisca din plastic |
CERESIT CT174 25KG Tencuiala siliconico-silicatica 1.5mm 1574648
SKU:
5946043001411
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Cantitate | 25 kg |
| Aplicabilitate | gletiera inox |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, perete |
| Granulatie tencuiala (mm) | 1.5 |
| Aspect | praf de piatra |
| Acoperire | 10 mp |
| Consum (Kg/mp) | 2.5 |
| Grosime de aplicare | 1.5 |
| Rezistenta la umezeala | da |
| Temperatura de lucru (grade C) | 5 – 25 |
| Timp de uscare (min) | 15 |
| Alte caracteristici | rezistenta la UV |
426008 BISON ACRYLIC GRI 300ML 6303171/6314661
SKU:
8710439137421
PRELUNGITOR 3P CU INTRERUPATOR VERDE 3M 3G1.5 ESE1.5G3-3-SW-G include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
5999143203902



























