Catalog online
Bec frigider 15W E14 TG-2104.02115 TOTAL GREEN EL0026233
SKU:
5949027057077
Bidinea profesionala, diverse dimensiuni, fir natural LT09647, LT09648
SKU:
6421948096483
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT09647, LT09648 |
Burghiu beton SDS plus S4 Quatro VERTO
SKU:
5902062605627
Burghiu beton SDS+ 10×110 mm P-29418
SKU:
4000000430148
Faianta Bianco White 4733, tip marmura, 25.5×75.5 cm, alb
SKU:
3800745473315
| Gama | Bianco |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Chic Beige 3233, tip decor, 25×50 cm, bej
SKU:
3800745323313
Faianta Chic Brown 3224, tip decor, 25×50 cm, maro
SKU:
3800745322415
Faianta Chic White 4932, tip decor, 25×50 cm, alb
SKU:
3800745493214
Faianta Epoca Stripes Natural 4837, tip piatra, 24.4×74.4 cm, natural
SKU:
3800745483710
| Gama | EPOCA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Faenza Brick Taupe 4752, tip monocolor, 25.5×75.5 cm, bej
SKU:
3800745475210
| Gama | FAENZA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Ithaca Light Beige 1468, tip marmura, 25×40 cm, bej deschis
SKU:
3800745146813
Faianta Izola Waves Beige 5922, tip relief, 25×50 cm, bej
SKU:
3800745592214
Faianta Izola Waves Brown 5923, tip relief, 25×50 cm, maro
SKU:
3800745592313






























