Catalog online
Aspersor cu impuls din plastic Flo 89261
SKU:
5906083892615
Bec frigider 15W E14 TG-2104.02115 TOTAL GREEN EL0026233
SKU:
5949027057077
Bidinea profesionala, diverse dimensiuni, fir natural LT09647, LT09648
SKU:
6421948096483
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT09647, LT09648 |
Burghiu beton SDS plus S4 Quatro VERTO
SKU:
5902062605627
Burghiu beton SDS+ 10×110 mm P-29418
SKU:
4000000430148
Faianta Bianco White 4733, tip marmura, 25.5×75.5 cm, alb
SKU:
3800745473315
| Gama | Bianco |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Chic Beige 3233, tip decor, 25×50 cm, bej
SKU:
3800745323313





























