Catalog online
Usa interior Luiza PVC Deluxe, Arin auriu 70 cm
SKU:
4000000538677
| Culoare | Arin auriu |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | PVC, MDF, Lemn |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior RINA PVC DELUXE gri, 80 cm
SKU:
4000000541875
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | PVC, MDF, Lemn |
| Deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Culoare | Gri |
| Brand | max |
Vata minerala KNAUF FKD-S THERMAL 100x600x1000 mm
SKU:
8581760149380
| Brand | Knauf |
|---|---|
| Dimensiuni | 1000x600x100 mm |
VOPSEA MAGIC EFECT DUNE ABSOLUT WHITE-10 0.9L
SKU:
789554779708
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune electric blue 27 0.9L
SKU:
789554779999
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune lemon dream 22 0.9L
SKU:
789554779944
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Galben |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune violet white 16 0.9L
SKU:
789554779760
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Violet |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Lac stralucire auriu mic 05 0.9L
SKU:
730957276387
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Lac stralucire crom/ag mare 03 0.9L
SKU:
730957276134
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Lac stralucire crom/ag mic 02 0.9L
SKU:
730957276127
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect metalic argintiu 01 0.9L
SKU:
730957276158
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect metalic auriu 02 0.9L
SKU:
789554779036
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect metalic cupru deschis 03 0.9L
SKU:
789554779043
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Cupru |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect metalic gri deschis 05 0.9L
SKU:
789554779067
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect metalic gri glitere 08 0.9L
SKU:
789554779098
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Satin 12 rosaline pearl 2.4L
SKU:
789554779692
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Roz |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 2.4 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Aspersor cu impuls din plastic Flo 89261
SKU:
5906083892615





























