Catalog online
Suport hartie igienica cu protectie Orfeus, crom 6938
SKU:
8590309108146
| Inaltime | 160 mm |
|---|---|
| Latime | 145 mm |
| Culoare | Crom |
| Gama | Orfeus |
Televizor NEI 32NE4000, LED, HD Ready, Clasa F, Diagonala 80 cm, Negru
SKU:
6422821200591
Triciclu electric RDB L-Klass4 Red, fara permis, 1350W, 25 km/h
Usa interior Luiza PVC Deluxe, Arin auriu 70 cm
SKU:
4000000538677
| Culoare | Arin auriu |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | PVC, MDF, Lemn |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior RINA PVC DELUXE gri, 80 cm
SKU:
4000000541875
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | PVC, MDF, Lemn |
| Deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Culoare | Gri |
| Brand | max |
Vata minerala KNAUF FKD-S THERMAL 100x600x1000 mm
SKU:
8581760149380
| Brand | Knauf |
|---|---|
| Dimensiuni | 1000x600x100 mm |








































