Catalog online
Vopsea magic efect metalic auriu 02 0.9L
SKU:
789554779036
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect metalic argintiu 01 0.9L
SKU:
730957276158
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Lac stralucire crom/ag mic 02 0.9L
SKU:
730957276127
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Lac stralucire crom/ag mare 03 0.9L
SKU:
730957276134
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Lac stralucire auriu mic 05 0.9L
SKU:
730957276387
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune violet white 16 0.9L
SKU:
789554779760
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Violet |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune lemon dream 22 0.9L
SKU:
789554779944
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Galben |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune electric blue 27 0.9L
SKU:
789554779999
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
VOPSEA MAGIC EFECT DUNE ABSOLUT WHITE-10 0.9L
SKU:
789554779708
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
PARCHET LAMINAT 6MM ASPENDOS AC3 3.2532mp/cut
SKU:
8698555012511
| Brand | Terraclick |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Material | MDF |
| Grosime | 6 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 31 |
Gresie Kumsal Light Multi KUM1, model piatra, 45×45 cm, finisaj mat
SKU:
8688853211517
| Gama | Kumsal |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Piesa decorativa Viola Umbrella Red 3199, tip decor, 50×60 cm, rosu
SKU:
3800745319910
| Gama | VIOLA |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Santana Mix Grey 9357, tip piatra, 15.5×60.5 cm, gri
SKU:
3800745935714
| Gama | Santana |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Santana Mix Beige 9356, tip piatra, 15.5×60.5 cm, bej
SKU:
3800745935615
| Gama | Santana |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Santana Mix Anthracite 9358, tip piatra, 15.5×60.5 cm, gri inchis
SKU:
3800745935813
| Gama | Santana |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Parga Grey 9296, tip ciment, 15.5×60.5 cm, gri
SKU:
3800745929614
| Gama | PARGA |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Gradina |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Parga Beige 9297, tip ciment, 15.5×60.5 cm, bej
SKU:
3800745929713
| Gama | PARGA |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Gradina |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Izola Tulip Brown 2712, tip decor, 50×50 cm, maro
SKU:
3800745271256
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Faenza Print Red 4754, tip monocolor, 25.5×75.5 cm, rosu
SKU:
3800745475418
| Gama | FAENZA |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Faenza Patchwork Red 4809, tip decor, 25.5×75.5 cm, rosu
SKU:
3800745480917
| Gama | FAENZA |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Epoca Leaves Natural 4843, tip piatra, 24.4×74.4 cm, natural
SKU:
3800745484311
| Gama | EPOCA |
|---|---|
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Epoca Chevron Natural 4844, tip piatra, 24.4×74.4 cm, natural
SKU:
3800745484410
| Gama | EPOCA |
|---|---|
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie Supreme White, model decor, 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745640359
Gresie Santana Anthracite 9323, tip piatra, 30×60 cm, gri inchis
SKU:
3800745932317
Gresie rectificata Willow Natural 6205, tip lemn, 20×120 cm, natural
SKU:
3800745620511
Gresie rectificata Willow Dark Brown 6214, tip lemn, 20×120 cm, maro
SKU:
3800745621419
Gresie rectificata Botanic Natural 6201, tip lemn, 20×120 cm, natural
SKU:
3800745620115
Gresie rectificata Botanic Grey 6202, tip lemn, 20×120 cm, gri
SKU:
3800745620214
Gresie rectificata Botanic Decor Natural 6203, tip lemn, 20×120 cm, natural
SKU:
3800745620313
Gresie rectificata Botanic Decor Grey 6204, tip lemn, 20×120 cm, gri
SKU:
3800745620412
Gresie rectificata Aspen Grey 9939, tip lemn, 20×120 cm, gri
SKU:
3800745993912
Gresie rectificata Aspen Brown 9938, tip lemn, 20×120 cm, bej
SKU:
3800745993813
Gresie Quarry White 6372, model decor, 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745637250






















































