Catalog online
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Vigra Oak R172, 1210×234 mm, clasa 34
SKU:
5907501813830
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Vigra Oak |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.982 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Brenton R150, 1210×234 mm, clasa 34
SKU:
5907501813014
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Brenton |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.982 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Clamsheell R148, 1210×234 mm, clasa 34
SKU:
5907501813007
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Clamsheell |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.982 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Sculpta R066, 1210×234 mm, clasa 34
SKU:
5907501810099
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Sculpta |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.982 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Salem Oak R174, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501813854
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Salem Oak |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Brown Marten R149, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812970
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Brown Marten |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, White Poppy R129, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812239
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | White Poppy |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Ascot R128, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812246
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Ascot |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Mornel R125, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812253
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Mornel |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Clove R124, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812277
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Clove |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Nutmeg R123, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812260
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Nutmeg |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Humidor R082, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501811201
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Humidor |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Crescendo R081, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501810709
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Crescendo |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Airflow R078, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501811218
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Airflow |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Barista R077, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501810686
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Barista |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Bourbon Cask R076, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501810105
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Bourbon Cask |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Scandipure R073, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501810167
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Scandipure |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Incando R070, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501810969
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Incando |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Rope R065, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501810082
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Rope |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Scuter Electric RDB Storm Blue, 2200W, fara permis, 25 km/h
Scuter electric RDB Star Black, 2000W, fara permis, 25 km/h
Scuter Electric RDB Paris Brown, 600W, fara permis, 48V 20Ah, 25km/h
| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 148.5x67x103.5 cm |
| Greutate | 41 kg |
| Putere motor | 600 – 1200 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 45 km |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Greutate maxima suportata | 225 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 3.0-8 fata 2.5-10 spate |
| Culoare | Maro |



























































