Catalog online
Extractoare suruburi si burghie metal, Yato YT-0591
SKU:
5906083905919
83,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0591 |
Extract pt articulatii sferice100,20-60 YT-06122
SKU:
5906083000386
79,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-06122 |
Extractor rulmenti 2 brate 4″/100mm -1,2t Yato YT-2514
SKU:
5906083251450
39,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2514 |
Extractor rulmenti 2 brate CR-V, 4″/100mm 1,4T Yato YT-2516
SKU:
5906083925160
47,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2516 |
Extractor rulmenti 2 brate, 6″ 150mm, 6T Yato YT-2517
SKU:
5906083925177
96,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2517 |
Extractor rulmenti 2 brate, 8″ 200mm 9T Yato YT-2518
SKU:
5906083925184
149,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2518 |
Extractor rulmenti 3 brate 3″ 75mm, 1,5T Yato YT-2519
SKU:
5906083925191
65,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2519 |
Extractor rulmenti 3 brate 4″/100mm -2,5t YT-2520
SKU:
5906083925207
89,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2520 |
Extractor rulmenti 3 brate 6″/150mm -5t YT-2521
SKU:
5906083925214
115,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2521 |
Extractor rulmenti, 3 brate 8″ 200mm, 9T Yato YT-2522
SKU:
5906083925221
260,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2522 |
Lastra Statuario Mate 120×260 cm
SKU:
8435311595280
174,50 leiMP| Gama | Statuario |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Latime | 120 cm |
| Lungime | 260 cm |
| MP/Cutie | 3.12 |
| Buc/Cutie | 1 |
| Greutate | 49 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 6 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Trevi Natural, tip marmura, 120×260 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
4000000557210
178,50 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Trevi |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Always, tip marmura, 120×260 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
4000000557227
291,00 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Always |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Avalon Marfil, tip marmura, 120×260 cm, culoare crem, finisaj lucios
SKU:
4000000557234
279,50 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Avalon Gris, tip marmura, 120×260 cm, culoare gri, finisaj lucios
SKU:
4000000557241
190,99 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Caravaggio Antracit, tip marmura, 120×260 cm, culoare gri inchis, finisaj lucios
SKU:
4000000557258
198,99 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Caravaggio |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Kontempo Cream, tip marmura, 120×260 cm, culoare crem, finisaj lucios
SKU:
4000000557265
279,50 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Kontempo |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Murano, tip marmura, 120×260 cm, culoare gri, finisaj lucios
SKU:
4000000557272
291,00 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Murano |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Reef, tip marmura, 120×260 cm, culoare albastru-galben, finisaj lucios
SKU:
4000000557289
198,99 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Reef |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Uluru, tip marmura, 120×260 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
4000000557296
291,00 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Uluru |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Venato White, tip marmura, 120×260 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
4000000557302
291,00 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Venato |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Rialto Avorio, tip marmura, 120×260 cm, culoare maro, finisaj lucios
SKU:
4000000557708
279,50 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Rialto |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Tribeca Perla, tip ciment, 120×260 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
4000000557715
178,50 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Tribeca |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |











































