Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Piesa decorativa Nairobi Geometric Beige 4988, tip marmura, 30x60 cm, bej” în coș deoarece stocul este insuficient (0.01 rămase).
Drisca PVC cu burete fin crestat, 270x135x35mm LT06532
SKU:
6421948065328
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06532 |
Drisca PVC cu cauciuc, margini flexibile, 245x100x6mm LT06522
SKU:
6421948065229
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06522 |
Echer de tamplarie, diverse marimi, aluminiu, LT18300, LT18350
SKU:
6421948183503
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT18300, LT18350 |
Element contravantuirii 135? EURONARCIS
SKU:
5949004603044
Element contravantuirii 135? EURONARCIS
SKU:
5949004603112
Extractor rulmenti 2 brate 4″/100mm -1,2t Yato YT-2514
SKU:
5906083251450
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2514 |
Extractor rulmenti 2 brate CR-V, 4″/100mm 1,4T Yato YT-2516
SKU:
5906083925160
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2516 |
Lastra Statuario Mate 120×260 cm
SKU:
8435311595280
| Gama | Statuario |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Latime | 120 cm |
| Lungime | 260 cm |
| MP/Cutie | 3.12 |
| Buc/Cutie | 1 |
| Greutate | 49 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 6 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Trevi Natural, tip marmura, 120×260 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
4000000557210
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Trevi |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Always, tip marmura, 120×260 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
4000000557227
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Always |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |


































