Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Treapta pentru scari gresie Tanum, model ciment, 6806-0047, 60 x 30 cm, culoare antracit, finisaj mat” în coș deoarece stocul este insuficient (0.06 rămase).
Gresie portelanata alba MARMI 9518 model marmura 60×60 cm
SKU:
3800745951813
Gresie portelanata bej RAPOLANO 9101 model marmura 60×60 cm
SKU:
3800745910117
Gresie portelanata maro QUARZITE 8590 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745859010
| Gama | Quartzite |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie gri SANTANA 9336 model piatra 60×60 cm
SKU:
3800745933611
Gresie portelanata bej TOLEDO 9279 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745927917
| Gama | TOLEDO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata maro TOLEDO 9280 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745928013
| Gama | TOLEDO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata gri SPARTA 9369 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745936919
Gresie portelanata gri LOGOS 7339 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745733914
| Gama | LOGOS |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie bej LOGOS 7338 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745733815
| Gama | LOGOS |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata maro SPARTA 9294 model piatra 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745929416
| Gama | SPARTA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata gri YUCATAN 8790 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745879087
Faianta bej PANAMA 5443 model Textil 25×40 cm
SKU:
3800745544312
Gresie portelanata bej NAVONA 9338 model piatra 60×60 cm
SKU:
3800745933819
Gresie bej NAVONA 9361 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745936117
Gresie Traver, model piatra, 6060-0202, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005080525
Gresie portelanata 9932 Denver Beige, tip lemn, 30×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745993219
Faianta gri model tip marmura Silver Lines Grey, 4731, 25,5×75,5 cm
SKU:
3800745473117
| Gama | Silver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura Silver Grey 4730, 25,5×75,5 cm, Gri
SKU:
3800745473018
| Gama | Silver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Wright, model lemn, 6060-0298, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080365
Faianta RV Abidos Gris 10X50 0.76mp/cut
SKU:
8424925836308
Faianta portelanata rectificata Brickstone tip piatra, 16,3×51,7 cm, culoare bej
SKU:
8435259943785
| Gama | Brickstone |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.51 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Balama cu insertie EVERPRO 150x35x800mm
SKU:
6421000012864
Balama forma T VORMANN 195×88 mm
SKU:
4003984080293
Cheie reglabila 25×200 mm Cr-V LUMYTOOLS LT54042
SKU:
6421948540429
Surubelnita torx T40x100 mm Yato Yt-25961
SKU:
5906083259616
Consola calorifer EVERLINE
SKU:
6421000015049
Vinclu de imbinare EURONARCIS
SKU:
5949004602948
Carota bi-metal 57mm Graphite 57H924
SKU:
5902062579249
















































