Catalog online
Gresie Pym Stylwood Nature 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679637
70,00 leiMP| Gama | Stylwood |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Cheie tubulara bihexagonala 19mm, 1/2 Yato YT-1281
SKU:
5906083912818
5,20 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1281 |
Cheie tubulara bihexagonala 20mm, 1/2 Yato YT-1282
SKU:
5906083912825
5,80 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1282 |
Gresie Tempera Brown tip marmura, 6081 45×45 cm, culoare maro, finisaj
SKU:
3800745608113
60,50 leiMP| Gama | Tempera Brown |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cheie tubulara bihexagonala 22mm, 1/2 Yato YT-1284
SKU:
5906083912849
7,80 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1284 |
Gresie Traffic Beige 6482, model piatra, 60×60 cm, bej, finisaj mat
SKU:
3800745648218
65,00 leiMP| Gama | Traffic |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Hol, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cheie tubulara bihexagonala 23mm, 1/2 Yato YT-1285
SKU:
5906083912856
7,80 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1285 |
Gresie portelanata model dungi Efes Brown 30×60 cm, finisaj mat, culoare maro
SKU:
8698853116416
56,50 leiMP| Gama | Efes |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cheie tubulara bihexagonala 24mm, 1/2 Yato YT-1286
SKU:
5906083912863
7,80 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1286 |
Cheie tubulara bihexagonala 27mm, 1/2 Yato YT-1289
SKU:
5906083912894
11,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1289 |
Gresie Nostalji Grey NOS2, model lemn, 30×60 cm, finisaj mat
SKU:
8698853117413
49,00 leiMP| Gama | Nostalji |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cheie tubulara bihexagonala 30mm, 1/2 Yato YT-1291
SKU:
5906083912917
13,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1291 |
Gresie tip piatra Kilyos Anthracite KIL2 45×45 cm, finisaj mat
SKU:
8698853183715
53,50 leiMP| Gama | Kilyos |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.83 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cheie tubulara bihexagonala 32mm, 1/2 Yato YT-1292
SKU:
5906083912924
16,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1292 |
Gresie tip lemn Nostalji Beige NOS1, 30×60 cm, finisaj mat
SKU:
8698853117116
49,00 leiMP| Gama | Nostalji |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie model piatra 6567 Castro Grey, 45×45 cm, Gri
SKU:
3800745656718
65,00 leiMP| Gama | Castro |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | piatra |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie model piatra 6569 Castro Mix Brown 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745656916
65,00 leiMP| Gama | Castro |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | piatra |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cheie tubulara cu cot, tip ”L” CR-V 12mm Yato YT-1632
SKU:
5906083916304
17,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1630 |
Gresie model piatra 6568 Castro Brown 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745656817
65,00 leiMP| Gama | Castro |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | piatra |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie model ciment Arizona Light Gray 33×66 cm, Gri
SKU:
8698541064524
46,50 leiMP| Gama | ARIZONA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cheie tubulara cu cot, tip ”L” CR-V 13mm Yato YT-1633
SKU:
5906083916328
24,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1632 |
Gresie Arizona Bone, model ciment, 33×66 cm, Crem
SKU:
8698541064562
46,50 leiMP| Gama | ARIZONA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cheie tubulara cu cot, tip ”L” CR-V 15mm Yato YT-1635
SKU:
5906083916335
21,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1633 |
Gresie rectificata, model ciment SG Ark Silver 1, 60x60x2 cm, Gri, finisaj mat
SKU:
8681575028167
130,00 leiMP| Gama | SG ARK |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.73 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata, model ciment Dakota Beige 1 60x60x2 cm, Bej, finisaj mat
SKU:
8681575009593
130,00 leiMP| Gama | DAKOTA |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.73 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata, model marmura SG Mercan Lappato Beyaz, 60×120 cm, Albastru
SKU:
8681575064301
78,50 leiMP| Gama | SG MERCAN |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Albastru marin |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cheie tubulara cu cot, tip ”L” CR-V 8mm Yato YT-1628
SKU:
5906083916274
18,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1627 |
Gresie rectificata portelanata Hypnos, model marmura, 60×120 cm, finisaj lucios, Albastru marin
SKU:
8697497136606
82,00 leiMP| Gama | HYPNOS |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Albastru marin |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cheie tubulara cu cot, tip ”L” CR-V 10mm Yato YT-1630
SKU:
5906083916281
17,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1628 |
Gresie rectificata portelanata Charlotte, model marmura, 60×120 cm, finisaj lucios, Negru
SKU:
8692844915163
75,50 leiMP| Gama | CHARLOTTE |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Herringwood 1, model lemn, tip parchet, 50×50 cm, finisaj mat, Maro
SKU:
8697497126942
53,50 leiMP| Gama | HERINGWOOD |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.76 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×50 cm |
| Latime | 50 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Fraxinus 1, model lemn, tip parchet, 50×50 cm, finisaj mat, Bej-Gri
SKU:
8697497126928
53,50 leiMP| Gama | FRAXINUS |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Mix Bej-Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.76 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×50 cm |
| Latime | 50 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata portelanata Albero Grey R-11, model lemn, 60×60 cm, finisaj mat, Gri
SKU:
8697497128410
57,50 leiMP| Gama | Alberto |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Sante White, model marmura, 45×45 cm, finisaj lucios, Alb
SKU:
8697497113539
59,00 leiMP| Gama | SANTE |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.83 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cheie tubulara de impact HEXA 1/2″ 24mm Yato YT-1014
SKU:
5906083910142
19,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1014 |
Gresie rectificata Terra Grey, model ciment, 45×45 cm, finisaj mat, Gri
SKU:
8697497127550
56,50 leiMP| Gama | TERRA |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.83 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |











































