Catalog online
- Nu poți să adaugi „Gresie rectificata Aspen Grey 9939, tip lemn, 20x120 cm, gri” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Faianta tip marmura cu aspect tridimensional Celine Light Beige 4697, 30×60 cm, Crem
SKU:
3800745469714
| Gama | Celine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura Novel Beige, 20X50 cm, crem, cod 4698
SKU:
3800745469813
Faianta Elada Stripes tip marmura, 4669 20×50 cm, culoare alb
SKU:
3800745466911
Faianta tip marmura Silver Grey 4730, 25,5×75,5 cm, Gri
SKU:
3800745473018
| Gama | Silver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura Venato White, 30×60 cm, 4702, Alb
SKU:
3800745470215
Faianta uni Faenza Aqua 4743, 25,5×75,5 cm, Turcoaz
SKU:
3800745474312
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Turcoaz |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta uni Faenza Cream 4745, 25,5×75,5 cm, Crem
SKU:
3800745475100
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta uni Faenza Red 4746, 25,5×75,5 cm, Rosu
SKU:
3800745474619
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Rosu |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Venato Waves tip marmura, 4703 30×60 cm, culoare alb
SKU:
3800745470314
Faianta verde Izola 5898 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745589818
Piesa decorativa 4880 Marquina Vine tip marmura, 30 x 60 cm, culoare alb
SKU:
3800745488012
Piesa decorativa Lilly Art tip decor, 4854 25×50 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745485417
| Gama | Lilly Art |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Pereti |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Lilly Print tip decor, 4855 25×50 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745485516
| Gama | Lilly Print |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Pereti |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie portelananta Magma maro 6046-0534-4001, 45×45 cm, finisaj structurat mat
SKU:
5945005087289
Cheie magnetica tubulara M10 65mm 1/4″ Graphite 57H993
SKU:
5902062579935
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 57H993 |
Gresie Arc White model ciment, 60x120cm, culoare alba, finisaj mat
SKU:
8698855950117
Gresie Beton Grey model ciment, 60x120cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8698855955682
Gresie Brick Beige, model caramida, 10790110, 30×60 cm, culoare bej, finisaj mat, 1.23 mp/cutie
SKU:
8698541003486
| Gama | Brick |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Caramida |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Classic Carrara Gold CLA4 model marmura 60×120 cm, finisaj lucios, culoare alba
SKU:
8698853149810
| Gama | Carrara Gold |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Dormitor, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cheie pentru filtru de ulei cu 3 brate, 63-120mm Yato YT-0826
SKU:
5906083908262
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0826 |
Cheie pentru filtru de ulei cu banda, 100-200mm, Yato YT-0825
SKU:
5906083908255
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0825 |
Cheie pentru filtru de ulei cu banda, 80-160mm, Yato YT-0824
SKU:
5906083908248
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0824 |
Gresie Evoque Natural 6125, tip ciment, 60×120 cm, culoare natural, finisaj mat
SKU:
3800745612516
Gresie Galaxy Turqoise model marmura 60×120 cm, finisaj lucios, culoare turcoaz
SKU:
8698541047381
| Gama | Galaxy |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Turcoaz |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |





































