Catalog online
Element imbinare 612 stejar pluta Esquero
SKU:
4000000378211
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar pluta |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 612 |
Element imbinare 610 stejar ghinda Esquero
SKU:
4000000378198
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar ghinda |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 610 |
Element imbinare 607 platan mexican Esquero
SKU:
4000000378167
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Platan mexican |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 607 |
Element imbinare 606 stejar noduros Esquero
SKU:
4000000378150
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar noduros |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 606 |
Element imbinare 604 platan bianco Esquero
SKU:
4000000378136
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Platan bianco |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 604 |
Terminatie stanga/dreapta 546 nuc grecesc Smart flex
SKU:
5905952069059
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Nuc grecesc |
| Tip | Terminatie stanga/dreapta |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 546 |
Colt exterior 546 nuc grecesc Smart flex
SKU:
5905952093283
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Nuc grecesc |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 546 |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×60
SKU:
4000000552987
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×60
SKU:
4000000552994
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 70 Alb Lacuit, dreapta, alb
SKU:
4000000552710
| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 60 Modern Antracit, dreapta, gri
SKU:
4000000552871
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Gri |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×80
SKU:
4000000552734
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×80
SKU:
4000000552918
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×80
SKU:
4000000552901
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×70
SKU:
4000000552895
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×60
SKU:
4000000552697
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 60 Alb Lacuit, stanga, alb
SKU:
4000000552680
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Treapta pentru scari gresie Statuario, model marmura, 6806-0045, 60 x 30 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
5945005084424
Treapta pentru scari gresie Traver, model piatra, 6806-0044, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005084417
Treapta pentru scari gresie Crust, model ciment, 6806-0037, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084349
Treapta pentru scari gresie Piedra, model piatra, 6806-0040, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084370
Treapta pentru scari gresie Tanum, model ciment, 6806-0047, 60 x 30 cm, culoare antracit, finisaj mat
SKU:
5945005084448
Treapta pentru scari gresie Granito, model piatra, 6806-0039, 60 x 30 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
5945005084363
Piesa decorativa Hojas Onix, cod A071, 25×75 cm, culoare Alb
SKU:
8432597563057
Piesa decorativa faianta gri Keros Padova Line Gris model dungi 25×50 cm
SKU:
8432597549204
Piesa decorativa Tessile Cubik Beige, cod A029, 25×50 CM culoare Bej
SKU:
8432597551726
Piesa decorativa Panama Limex Beige, 25×40 cm, 1806
SKU:
3800745180619
| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa reliefata Celine Decor Waves Beige 2879, 30×60 cm, Bej
SKU:
3800745287912
Piesa decorativa Corona Art Decor 4769, 25,5×75,5 cm, Gri
SKU:
3800745476910
| Gama | Corona |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Geometric |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Celine Waves Blue 2880, 30×60 cm, Albastru
SKU:
3800745288018
Piesa decorativa Dec Cubik Onix, model mozaic, A071, 25×75 cm, culoare gri, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597563026
Piesa decorativa Dec Dune Statuario, model marmura, A071, 25×75 cm, culoare alb, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562845
Piesa decorativa Dec Cubik Travertin, model mozaic, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562968
Piesa decorativa Dec Cubik Crema, model mozaic, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562906
Piesa decorativa Dec Dune Crema, model marmura, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562937
Piesa decorativa Dec Dune Travertin, model marmura, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562999
Faianta Padova, model marmura, A029, 25×50 cm, culoare bej, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597549167
Piesa decorativa Jasper Print Grey 25?40, design geometric, culoare gri, cod 4682
SKU:
3800745468212
Piesa decorativa Elada Zig Zag, 20×50 cm, alba, tip mozaic, cod 4670
SKU:
3800745467017
Piesa decorativa Suite Blanco, model dungi, M078, 20×50 cm, culoare alb, finisaj lucios, 1,01 mp/cutie
SKU:
8432597118081





































