Catalog online
Banda adeziva antiderapanta 48 mm x 10M LUMYTOOLS LT07760
SKU:
6421948077604
65,00 lei| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
Banda adeziva flexibila pentru mascare, diverse dimensiuni, LT07730, LT07732
SKU:
6421948077321
19,00 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT07730 |
Banda adeziva impermeabila, 5m x 48mm, LT07790
SKU:
6421948077901
7,80 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT07790 |
Banda adeziva mascare flexibila 30M x 48 mm LUMYTOOLS LT07730
SKU:
6421948077307
25,00 lei| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
Banda adeziva PVC lucioasa pentru tevi 48 mm x 25M LUMYTOOLS LT07782
SKU:
6421948077826
23,50 lei| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
Banda adeziva vopsitorii auto 30M x 48 mm LUMYTOOLS LT07740
SKU:
6421948077406
20,00 lei| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
Rino Banda Al cu bitum – 1.2x300mm x10m
SKU:
5948941020495
200,00 lei| Brand | Temad |
|---|---|
| Dimensiuni | 1.2x300mm x10m |
Banda izolatoare 19mm x 20m x 0.13mm Yato YT-8166
SKU:
5906083981661
5,80 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8166 |
Banda izolatoare PVC 19mm x 20m x 0.13mm Yato YT-8165
SKU:
5906083816550
6,30 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8165 |
Banda izolatoare PVC 25mm x 20m x 0.19mm Yato YT-8174
SKU:
5906083981746
8,90 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8174 |
Banda izolatoare PVC 50mm x 33m x 0.19mm Yato YT-8177
SKU:
5906083981777
32,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8177 |
Bara 6 agatatori Orfeus, crom 6943
SKU:
8590309008637
72,50 lei| Inaltime | 23 mm |
|---|---|
| Latime | 330 mm |
| Adancime | 55 mm |
| Culoare | Crom |
| Gama | Orfeus |



























