Catalog online
Televizor Smart Tech 43UG02V, 109 cm, UHD 4K, Negru, Wi-Fi, Bluetooth, Dolby Audio
SKU:
5999862467432
Televizor LED VIVAX 40LE115T2S2T 100 cm Full HD Negru Non Smart TV 2023
SKU:
3856005191475
Distribuitor/colector 1″ din alama 6 circuite 3/4″ cu ventile inchidere RO06S
SKU:
5901095680427
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Material | Alama |
| Racord | 1toli |
| Continut pachet | aerisitor manual, dop, niplu, robinet de golire, robinet retur, robinet tur |
| Presiune max. de lucru | 10bar |
| Temperatura max. de functionare | 90°C |
Friteuza cu aer cald HAUSBERG HB-2356, 2.6L, 1000-1200W, negru, 5 programe, digital
SKU:
6423808062331
| Tip incastrare | Standard |
|---|---|
| Utilizare | Rezidential |
| Putere | 1000 W 1200 W |
| Capacitate | 2.6 Kg |
| Tip panou | Digital Touch screen |
| Alimentare | La retea |
| Material corp | Plastic |
| Alte caracteristici | Timer Termostat |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Friteuza |
| Tip friteuza | Cu aer cald |
| Numar cosuri | 1 |
| Numar programe | 5 |
| Interval temperatura | 80 – 200 °C |
| Functii de siguranta | Protectie supraincalzire Baza anti-alunecare |
Generator de curent RURIS R-POWER GE5500RC, 5500W, 3 faze, motor 13CP, pornire electrică
SKU:
6424340888526
Pompa de stropit MF Pandora 16L cu acumulator 12V, presiune 5.5 bar, lance telescopică
SKU:
6426910037358
Uscator de par Hausberg HB-26, 2000W, 2 viteze, 3 temperaturi, negru-roz
SKU:
6423808023943
USCATOR DE PAR HB-26 2000W 3 TREPTE TEMPERATURA DIFUZOR AURIU
SKU:
6423808028320
Plita incorporabila pe gaz Hausberg HB-575RST, 4 arzatoare, 60 cm, negru
SKU:
6423808056903
Hota decorativa Hausberg HB-1500 450 mc/h Bej
SKU:
6423808028443
Hota incorporabila telescopica Hausberg HB-1285IN, 60 cm, 2 motoare, 450 mc/h
SKU:
6423808021338
Usa soba cu cenusar, model Struguri, 275×255 mm, fonta nichelata
SKU:
5949094035053
Coada rotativa Leifheit Twist Evo pentru mop
SKU:
4006501891143
NUFAR DEZINFECTATNT UNIVERSAL 500ML 55100
SKU:
5946035075093
Cuptor cu microunde Heinner 20L, 700W, alb
SKU:
5949494025562
Boxa portabilă Samus karaoke 8″ (300W) + microfon (fără fir
SKU:
6425053011218
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Caracteristici cheie | Microfon Tuner radio |
| Functii | Functie inregistrare, Karaoke, MP3 Player |
| Conectivitate | AUX, Bluetooth, Cititor carduri, USB |
| Autonomie acumulator | 4h |
| Capacitate acumulator | 4400 mAh |
| Tensiune | 220 V |
| Numar difuzoare | 1 |
| Putere | 300 w |
| Latime | 210 mm |
| Adancime | 230 mm |
| Inaltime | 430 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Continut pachet | 1 x Boxa, 1 x Microfon fara fir, 1 x Telecomanda |
Suport TV de perete Hausberg HB-H 03R NEW, 32–60″, max. 75 kg, negru
SKU:
6423808011926
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Material | Metal |
Set arzător pentru izolații acoperiș 110 kW, 2 duze, TOPEX
SKU:
5902062441218
Arzător pe gaz TOPEX, 28 kW, 1,5 m furtun, 50 cm lance
SKU:
5902062441201
Fierăstrău manual pentru metal TOPEX, 300 mm
SKU:
5902062103277
Intrerupator automat 1P 32A C 4.5kA Noark EX9BS
SKU:
8592765021281




































