Maro
Gresie portelanata tip piatra Emperador Brown, 60×120 cm, EMP3, Maro
SKU:
8698853185818
| Gama | Emperador |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Brown, 25X40 cm, crem, cod 4679
SKU:
3800745467918
Piesa decorativa Jasper Print Brown 25?40, design geometric, culoare maro, cod 4683
SKU:
3800745468311
Faianta maro TESSILE TAUPE model universal 25×50 cm
SKU:
8432597545640
Faianta maro BRONX ACERO model piatra 25×50 cm
SKU:
8432597546241
Piesa decorativa 0291 ELISA BROWN 6,5×25 cm
SKU:
3800745029116
| Gama | ELISA |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6.5×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 5956 GALICIA ANTIQUE 25×40 cm
SKU:
3800745595611
Faianta maro GALICIA 5955 model Piatra 25×40 cm
SKU:
3800745595512
Faianta maro GALICIA 5954 model Piatra 25×40 cm
SKU:
3800745595413
Gresie portelanata maro GALICIA 9352 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745935219
| Gama | GALICIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta maro interior / exterior RODENO OXIDO model marmorat 23×46 cm
SKU:
8432597560216
Gresie portelanata lucioasa maro/auriu tip marmura Siena, 60×120 cm, cod SIE1
SKU:
8698853155019
| Gama | Siena |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Auriu, Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata TAVOLATO Natural 9242 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, culoare natur
SKU:
3800745924213
| Gama | TAVOLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata maro MORINGA 8980 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745898019
| Gama | MORINGA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie maro ASTURIA 9440 model lemn tip parchet 20,4×120,4 cm
SKU:
3800745944013
| Gama | ASTURIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie alba/maro BOTTEGA 9245 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745924510
| Gama | BOTTEGA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb, Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie maro ACACIA 8993 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745899313
| Gama | Acacia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie JATOBA 8985 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745898514
| Gama | JATOBA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata maro QUARZITE 8590 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745859010
| Gama | Quartzite |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata maro TOLEDO 9280 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745928013
| Gama | TOLEDO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata maro SPARTA 9294 model piatra 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745929416
| Gama | SPARTA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Legend Taupe, model ciment, 8587, 33,3×33,3 cm, finisaj mat, culoare maro
SKU:
3800745858716
| Gama | Legend Taupe |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Brick Mix, tip piatra, 34×50 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
8429991916541
Gresie portelenata maro KEROS BRONX CUERO model marmorat 33.3×33.3 cm
SKU:
8432597546487
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Chic Brown 3224, tip decor, 25×50 cm, maro
SKU:
3800745322415
Gresie Cubo Brown 9713, tip piatra, 60×60 cm, maro
SKU:
3800745971316
Gresie Boost Stone Taupe Mat 60x120x0.9 cm, A6Q6
SKU:
788845748355
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Piesa decorativa Izola Tulip Brown 2712, tip decor, 50×50 cm, maro
SKU:
3800745271256
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie Parga Brown 9367, tip ciment, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745936711
Gresie Nordic Brown 9771, tip piatra, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745977110
Gresie Izola Brown 9225, tip monocolor, 33.3×33.3 cm, maro
SKU:
3800745922516
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Granit Brown 9459, tip piatra, 60×60 cm, maro
SKU:
3800745945911
Gresie Granit Brown 8677, tip piatra, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745867718
Gresie Atelier Brown 9465, tip lemn, 45×45 cm, maro
SKU:
3800745946512
Gresie Adona Brown 6005, tip lemn, 33.3×33.3 cm, maro
SKU:
3800745600513
| Gama | Adona |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Romance Brown 5289, tip piatra, 25×50 cm, maro
SKU:
3800745528916
Faianta Romance Brown 4935, tip piatra, 25×50 cm, maro
SKU:
3800745493511
Faianta rectificata Marquina Brown 4881, tip marmura, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745488111
Faianta Himalaya Marron (GPR) 17X52 1.16mp/cut
SKU:
8435259938453
Faianta Lucia Brown 4923, tip lemn, 20×50 cm, maro
SKU:
3800745492316






















































