Maro
- Nu poți să adaugi cantitatea „Faianta rectificata Portobello Brown 4955, tip marmura, 30x60 cm, maro” în coș deoarece stocul este insuficient (0.01 rămase).
Gresie rectificata 3637 Tilia Chevron Brown, model lemn, 60×120 cm, Maro, finisaj mat
SKU:
3800745363715
Scuter Electric RDB Paris Brown, 600W, fara permis, 48V 20Ah, 25km/h
| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 148.5x67x103.5 cm |
| Greutate | 41 kg |
| Putere motor | 600 – 1200 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 45 km |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Greutate maxima suportata | 225 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 3.0-8 fata 2.5-10 spate |
| Culoare | Maro |
Gresie Himba Brown 33×33 cm HIM06, R10, maro , finisaj mat
SKU:
8691273036302
| Gama | Himba |
|---|---|
| Brand | Ege Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×33 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nest Noce 33×66 cm, 32660312, maro, finisaj mat
SKU:
8698541068997
| Gama | Nest |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Interior, Exterior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Scuter electric RDB CC15 Brown, 2000W, fara permis, 25km/h
Gresie Sakura 1, model lemn, top parchet, 61x61x7 cm, maro
SKU:
8697497150855
Gresie 6548 Denver Fossil Brown, model lemn, tip parchet, 15.5x60x5 cm, maro
SKU:
3800745654813
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Parchet Dab Calverton Stejar, 8mm, K462, AC5-33
SKU:
5907555426093
Gresie Kilyos Brown KIL1, 45×45 cm, maro, finisaj mat
SKU:
8698853183616
| Gama | Kilyos |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.83 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Travertin Noce CC Chituit si Mat 30.5 x 61 x 1.2 cm T015
SKU:
4000000564829
| Gama | Travertin |
|---|---|
| Brand | MESTA |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30.5×61 cm |
| Latime | 30.5 cm |
| Lungime | 61 cm |
| Tip produs | Travertin |
Gresie model piatra 6568 Castro Brown 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745656817
Parchet Castello Classic K656, 8mm, Twin Clic, AC4/32, Maro
SKU:
4042456309364
| Brand | Krono original |
|---|---|
| MP/Cutie | 2.22 |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Grosime | 8 mm |
| Montaj | Click |
| Gama | Castello |
| Clasa | AC4/32 |
| Model | K656 |
Treapta scara rectificata Islandia Arce, tip lemn, 33×120 cm, culoare maro deschis, finisaj lucios
SKU:
8435728001787
| Gama | Islandia Arce |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Treapta scara rectificata Islandia Abedul, tip lemn, 33×120 cm, culoare maro, finisaj lucios
SKU:
8435728001763
| Gama | Islandia Abedul |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Piesa decorativa, tip marmura 2227 Crono Tap Brown 20x50cm, culoare maro
SKU:
3800745222715
Piesa decorativa Trevi Chevron Brown 4950, tip marmura, 30×60 cm, culoare maro, finisaj lucios
SKU:
3800745495010
Piesa decorativa rectificata Tempera Leaves Brown 2979, tip marmura, 48.8×74.4 cm, maro
SKU:
3800745297911
| Gama | TEMPERA |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 48.8×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Pine Brown 6065, tip lemn, 20.4×120.4 cm, maro
SKU:
3800745606515
| Gama | Pine |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.98 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Norfolk Brown 6062, tip lemn, 20.4×120.4 cm, maro
SKU:
3800745606218
| Gama | NORFOLK |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.98 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Alpino Decor Brown 6050, tip lemn, 15.5×60.5 cm, maro
SKU:
3800745605013
| Gama | Alpino |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie Tempera Brown tip marmura, 6081 45×45 cm, culoare maro, finisaj
SKU:
3800745608113
Gresie rectificata Willow Dark Brown 6214, tip lemn, 20×120 cm, maro
SKU:
3800745621419
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Fishbone MIX Motif 40×60 cm, bej/maro, cod 943310
SKU:
8698541050565
Gresie Islandia Abedul (REC) 20×120 1.21mp/cut
SKU:
8435728000742
Gresie portelanata 8546 Granit Brown, model piatra, 33.3×33.3 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745854619
| Gama | Granit |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Living, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6368 Trevi Brown, model marmura, 45×45 cm, culoare maro
SKU:
3800745636819
Gresie Nairobi Brown 6105, tip marmura, 45×45 cm, maro
SKU:
3800745610512
Gresie model lemn, tip parchet, Denver Brown 6427, 15×90 cm, maro
SKU:
3800745642711
Gresie Metalica, model ciment, 60×120 cm, maro, finisaj mat
SKU:
8698541063459
| Gama | Metalica |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Living, model lemn, 4046-0122, 45 x 45 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
5945005085575
Faianta rectificata Trevi Brown 4948, tip marmura, 30×60 cm, culoare maro
SKU:
3800745494815
Faianta rectificata Tempera Onde Brown 4841, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare maro
SKU:
3800745484113
| Gama | Tempera Onde |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Tempera Brown 4827, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare maro
SKU:
3800745482713
| Gama | Tempera |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Portobello Brown 4955, tip marmura, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745495515
Gresie portelananta Magma maro 6046-0534-4001, 45×45 cm, finisaj structurat mat
SKU:
5945005087289
















































