Maro
Gresie portelananta Magma maro 6046-0534-4001, 45×45 cm, finisaj structurat mat
SKU:
5945005087289
679735 – Soba de gatit TIP:A/ C: maro email ; /TIP:ST
SKU:
5949094035480
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba de gatit |
| Greutate | 43.6 Kg |
| Dimensiuni | 780x730x420 mm |
Soba Teracota 4R 45x45x110cm
SKU:
4000000557906
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 160 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x110 cm |
Soba Teracota 5R Cu Geam 45x45x135cm
SKU:
4000000557944
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 260 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x135 cm |
Soba Teracota de Gatit cu Plita Mare si Cuptor 45x100x130cm
SKU:
4000000557937
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 360 Kg |
| Dimensiuni | 45x100x130 cm |
Bordura BDZT2 Elpreco 50x5x18 maro
SKU:
5945792001437
Plafoniera Big Ufo Zagrep, culoare Nuc, cod 400.031.104, 377 mm
SKU:
8699490902899
Gresie rectificata Willow Brown 6207, tip lemn, 20×120 cm, culoare maro
SKU:
3800745620719
Gresie Stoneline Brown 9825, tip piatra, 60×60 cm, culoare maro
SKU:
3800745982510
Gresie Braga Brown 9204, tip lemn, 15×90 cm, culoare maro
SKU:
3800745920413
Gresie Bergen Decor Brown 6109, tip lemn, 15×90 cm, culoare maro
SKU:
3800745610918
Gresie rectificata Stoneline Brown 9922, tip piatra, 60×120 cm, culoare maro
SKU:
3800745992212
Treapta pentru scari gresie Granito, model piatra, 6806-0039, 60 x 30 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
5945005084363
Piesa decorativa May Marengo, cod K080, 3×25 cm, culoare Maro
SKU:
8432597521057
| Gama | May |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 3×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata maro SORENTO 9355 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745935516
| Gama | SORENTO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata maro AMALFI 9462 model piatra 45×45 cm
SKU:
3800745946215
Gresie portelanata Canella Brown 8974 model lemn, tip parchet 15,5×60,5 cm, maro
SKU:
3800745897418
| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Canada, model lemn, 6060-0101, 60 x 30 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
5945005080655
Gresie maro 8802 Vulcano, 30×60 cm, 1,44 mp/cutie
SKU:
3800745880212
Gresie Odessa Cotto ODS32, antiderapanta, pentru exterior, model piatra, 45×45 cm, culoare maro, finisaj mat, 1,63 mp/cutie
SKU:
8691273962403
Gresie portelanata tip marmura Amber Brown 9881, 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745988116
Gresie maro AVILA AVI32 model piatra 15×40 cm
SKU:
8691273431602
Gresie tip lemn Matera Brown 9797, 15×90 cm, Maro
SKU:
3800745979718
Gresie tip lemn Como Brown 9801, 15×90 cm, Maro
SKU:
3800745980110
Gresie tip lemn Matera Taupe 9798, 15×90 cm, Maro
SKU:
3800745979817
Gresie tip lemn Sierra Brown 9209, 15×90 cm, Maro
SKU:
3800745920918
Gresie Pine Decking Brown 6069, tip lemn, 20,4×120,4 cm, culoare Maro
SKU:
3800745606911
| Gama | Pine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Sagano Noce tip parchet, model lemn, 20×120 cm, culoare maro
SKU:
8698541054877
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Sagano Almond tip parchet, model lemn, 20×120 cm, maro
SKU:
8698541054853
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Crono Brown 8566, tip marmura, 33.3×33.3 cm, maro
SKU:
3800745856613
| Gama | Crono |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Jatoba tip lemn, 8984 15,5×60,5 cm, culoare maro
SKU:
3800745898415
| Gama | Jatoba |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |

















































