Maro
- Nu poți să adaugi cantitatea „Piesa decorativa rectificata Tempera Leaves Brown 2979, tip marmura, 48.8x74.4 cm, maro” în coș deoarece stocul este insuficient (0.07 rămase).
Parchet Dab Calverton Stejar, 8mm, K462, AC5-33
SKU:
5907555426093
Parchet Fayola Stejar, 12mm, K405, AC6-33
SKU:
5907555425744
Parchet laminat Arya, 8mm, VNS-74C, AC5-33, Yildiz
SKU:
8698555017356
Gresie Kilyos Brown KIL1, 45×45 cm, maro, finisaj mat
SKU:
8698853183616
| Gama | Kilyos |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.83 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Madero C1D05, model lemn, 50×50 cm, finisaj mat
SKU:
8697497127086
Travertin Noce CC Chituit si Mat 30.5 x 61 x 1.2 cm T015
SKU:
4000000564829
| Gama | Travertin |
|---|---|
| Brand | MESTA |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30.5×61 cm |
| Latime | 30.5 cm |
| Lungime | 61 cm |
| Tip produs | Travertin |
Gresie Atelier Teak, model lemn, 15×60 cm, Maro, finisaj mat
SKU:
8697497016274
Gresie Herringwood 1, model lemn, tip parchet, 50×50 cm, finisaj mat, Maro
SKU:
8697497126942
Gresie model piatra 6568 Castro Brown 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745656817
Gresie model piatra 6569 Castro Mix Brown 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745656916
Parchet Castello Classic K656, 8mm, Twin Clic, AC4/32, Maro
SKU:
4042456309364
| Brand | Krono original |
|---|---|
| MP/Cutie | 2.22 |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Grosime | 8 mm |
| Montaj | Click |
| Gama | Castello |
| Clasa | AC4/32 |
| Model | K656 |
Parchet laminat Atlantic K285, model stejar, AC5/33, 12mm, 1clic 2go, Maro
SKU:
4042456139206
| Brand | Krono original |
|---|---|
| MP/Cutie | 1.50696 |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Grosime | 12 mm |
| Montaj | Click |
| Gama | Atlantic |
| Clasa | AC5/33 |
| Model | K285 |
Gresie portelanata model dungi Efes Brown 30×60 cm, finisaj mat, culoare maro
SKU:
8698853116416
| Gama | Efes |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Usa Interior Strada 3, Dreapta, Stejar European, culoare maro 204×70
SKU:
5902437402714
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 204 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | Invado |
Usa Interior Strada 3, Dreapta, Stejar European, culoare maro 204×80
SKU:
5902437482433
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 204 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | Invado |
Usa Interior Parma 1, Stanga, Stejar European, culoare maro 204×70
SKU:
5902437425232
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 204 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | Invado |
Usa Interior Strada 3, Stanga, Stejar European, culoare maro 204×80
SKU:
5902437426666
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 204 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | Invado |
Usa interior PROVENCE Canna, Nuc European culoare maro 60 cm
SKU:
4000000547525
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | PVC, MDF, Lemn |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior PROVENCE Canna, Nuc European culoare maro 70 cm
SKU:
4000000547556
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | PVC, MDF, Lemn |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior PROVENCE Canna, Nuc Norvegian culoare maro 60 cm
SKU:
4000000547549
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | PVC, MDF, Lemn |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior VENICE Perla Magica 60 cm
SKU:
4000000523994
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | PVC, MDF, Lemn |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Treapta scara rectificata Islandia Arce, tip lemn, 33×120 cm, culoare maro deschis, finisaj lucios
SKU:
8435728001787
| Gama | Islandia Arce |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Treapta scara rectificata Islandia Abedul, tip lemn, 33×120 cm, culoare maro, finisaj lucios
SKU:
8435728001763
| Gama | Islandia Abedul |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Piesa decorativa, tip marmura 2227 Crono Tap Brown 20x50cm, culoare maro
SKU:
3800745222715
Piesa decorativa Trevi Chevron Brown 4950, tip marmura, 30×60 cm, culoare maro, finisaj lucios
SKU:
3800745495010
Piesa decorativa rectificata Tempera Leaves Brown 2979, tip marmura, 48.8×74.4 cm, maro
SKU:
3800745297911
| Gama | TEMPERA |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 48.8×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Pine Brown 6065, tip lemn, 20.4×120.4 cm, maro
SKU:
3800745606515
| Gama | Pine |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.98 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Norfolk Brown 6062, tip lemn, 20.4×120.4 cm, maro
SKU:
3800745606218
| Gama | NORFOLK |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.98 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Alpino Decor Brown 6050, tip lemn, 15.5×60.5 cm, maro
SKU:
3800745605013
| Gama | Alpino |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie Tempera Brown tip marmura, 6081 45×45 cm, culoare maro, finisaj
SKU:
3800745608113
Gresie rectificata Willow Dark Brown 6214, tip lemn, 20×120 cm, maro
SKU:
3800745621419
Gresie portelanata tip piatra cu aspect tridimensional Truva Brown, 30×60 cm, 10795210, Maro
SKU:
8698541003882
| Gama | Truva |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Noce 40×60 cm, maro
SKU:
8698541050404
| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Fishbone MIX Motif 40×60 cm, bej/maro, cod 943310
SKU:
8698541050565
Gresie portelanata rectificata River Brown, 60×120 cm, lucioasa, Maro
SKU:
8698541047374
| Gama | River |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Islandia Abedul (REC) 20×120 1.21mp/cut
SKU:
8435728000742
Gresie portelanata 8546 Granit Brown, model piatra, 33.3×33.3 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745854619
| Gama | Granit |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Living, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6368 Trevi Brown, model marmura, 45×45 cm, culoare maro
SKU:
3800745636819
Gresie Nairobi Brown 6105, tip marmura, 45×45 cm, maro
SKU:
3800745610512











































