Gresie portelanata glazurata Excelsis, model marmura, alb 60×120 cm, finisaj lucios
131,00 leiMP
Cod produs: 3800745354416
Categorie: Gresie, Gresie si Faianta
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
Descriere
Gresia Excelsis White 60×120 cm – Eleganță și durabilitate pentru spațiile tale
Gresia Excelsis White 60×120 cm este o alegere excelentă pentru a transforma orice spațiu interior sau exterior într-un adevărat sanctuar de eleganță și funcționalitate. Fabricată din ceramică porțelanată glazurată, această gresie beneficiază de o rezistență deosebită la uzură și trafic intens, făcând-o ideală pentru o gamă variată de aplicații, de la bucătării și băi, până la coridoare și spații comerciale.
Cu un aspect rafinat ce imită frumusețea naturală a marmurei și pietrei, gresia Excelsis White aduce un plus de sofisticare oricărui decor. Suprafața sa lucioasă facilitează curățarea și întreținerea, asigurând un aspect impecabil pe termen lung. Datorită caracteristicilor sale tehnice impresionante, precum rezistența la îngheț și compatibilitatea cu încălzirea prin pardoseală, această gresie poate fi utilizată cu încredere atât în interior, cât și în exterior.
Caracteristici cheie:
– Material: Ceramică porțelanată glazurată
– Dimensiuni: 60 x 120 x 0,85 cm
– Aspect: Imitație de marmură și piatră
– Finisaj: Lucios
– Rezistență la uzură și trafic intens
– Rezistență la îngheț
– Potrivită pentru încălzire prin pardoseală
– Rectificată pentru o instalare ușoară și îmbinări fine
Gresia Excelsis White 60×120 cm este o alegere inteligentă pentru cei care caută o soluție durabilă, estetică și funcțională pentru a-și transforma spațiile într-o oază de eleganță și rafinament.
Informații suplimentare
| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Gresie, Placa ceramica exterior |
| Gama | EXCELSIS |
| Utilizare | Exterior, Interior |
| Pentru | Baie, Camera de spalat rufe, Casa scarii, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Toaleta oaspeti, Bucatarie |
| Material | Ceramica portelanata glazurata |
| Culoare | Alb |
| Aspect | Aspect de marmura, Aspect de piatra |
| Finisaj | Lucios |
| Dimensiune | 60 x 120 x 0.85 cm |
| Grosime | 0,85 cm |
| Anti-alunecare | R10 |
| Rezistent la inghet | Da |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Da |
| Rectificata | Rectificat |
| Cantitate | 2 Bucati |
| MP/Cutie | 1,44 m2 |
| Greutate | 28,99 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Manual de utilizare / Fișă Tehnică
Produse similare
Faianta Izola Waves Lila 3223, tip relief, 25×50 cm, lila
SKU:
3800745322316
71,99 leiMP
Faianta Kalina Gris, model ciment, 25×50 cm, gri, finisaj mat
SKU:
8432597575517
55,00 leiMP
Faianta Kalina Olas Beige, model valuri 3d, 25×50 cm, bej, finisaj mat
SKU:
8432597575548
64,00 leiMP
Faianta Larisa Light Beige 5750, tip marmura, 20×30 cm, bej
SKU:
3800745575019
55,99 leiMP
Faianta Larisa Light Blue 5748, tip marmura, 20×30 cm, albastru
SKU:
3800745574814
55,99 leiMP
Faianta Latina Grey 5972, tip piatra, 25×40 cm, gri
SKU:
3800745597219
62,94 leiMP
Faianta Legend Almond 5638, tip piatra, 25×40 cm, crem
SKU:
3800745563818
62,94 leiMP
Faianta Lilly tip decor, 4849 25×50 cm, culoare bej
SKU:
3800745334715
56,00 leiMP
Faianta Lucia Light 4924, tip lemn, 20×50 cm, bej
SKU:
3800745492415
73,99 leiMP
Faianta Rectificata Trevi Leaves Beige 4949, tip marmura, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745494914
65,50 leiMP
Gresie Nitro NIT1, model mozaic, 45×45 cm, gri
SKU:
8698853206711
52,00 leiMP
| Gama | Nitro |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Mozaic |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata portelanata Urla Light Grey URL1, 60×60 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853207213
69,50 leiMP
| Gama | Urla |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Dormitor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |




























