BRAD ARTIFICIAL DE CRACIUN VERDE CLASIC ROBEN TOYS 180CM
291,00 lei
Cod produs: 5902634920066
Categorie: Decoratiuni, Pentru casa ta
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
5902634920066
Categorii: Decoratiuni, Pentru casa ta
Descriere
Bucură-ți casa de sărbători cu BRADUL ARTIFICIAL DE CRĂCIUN VERDE CLASIC ROBEN TOYS de 180 cm. Acest brad artificial este fabricat din PVC de înaltă calitate, asigurând o aspectul natural și durabil. Ramurile dense și detaliile minuțioase oferă o aparență bogată și voluminoasă, transformând casa ta într-un loc plin de magie. Montarea este un joc de copii, iar depozitarea este ușoară datorită sistemului de asamblare simplu și a dimensiunilor compacte. Alege un brad artificial și scapă de grija alegerii unui nou brad în fiecare an, economisind timp și bani. Acest brad artificial verde clasic este o soluție ecologică și durabilă, care va adăuga frumusețe și veselie casei tale în fiecare sezon de iarnă.
Caracteristici cheie:
- Brad artificial din PVC de înaltă calitate
- Coroană bogată și detalii minuțioase
- Sistem de asamblare ușor și rapid
- Dimensiuni compacte pentru depozitare ușoară
- Înălțime de 180 cm
- Culoare verde clasic
- Suport detașabil și rezistent inclus
- Produs sigur și adecvat copiilor peste 3 ani
Informații suplimentare
| Tip produs | Brad |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Material | PVC |
| Brand | Roben Toys |
| Pentru | Interior |
| Inaltime | 180 cm |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Crescendo R081, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501810709
121,00 leiMP
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Crescendo |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Banda izolatoare 19mm x 20m x 0.13mm Yato YT-8166
SKU:
5906083981661
5,80 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8166 |
Banda izolatoare PVC 50mm x 33m x 0.19mm Yato YT-8177
SKU:
5906083981777
32,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8177 |
























