TRES
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma TRES 1940 x 990 mm
SKU:
4000000529217
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | TRES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma TRES 1500×1940 mm
SKU:
4000000529279
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | TRES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma TRES 990×1940 mm
SKU:
4000000529255
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | TRES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma TRES 3884×1940 mm
SKU:
4000000529194
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | TRES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma TRES 3000×1940 mm
SKU:
4000000529231
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | TRES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |



























