Laveo
- Regret, acest produs nu poate fi cumpărat.
Chiuveta din granit cu scurgere MARGARITA, 1 Cuva 49x79cm, bej
SKU:
5947226516722
| Culoare | Bej |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 790 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 490 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, negru
SKU:
5947226516852
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere MARGARITA, 1 Cuva 49X79cm, gri, cu sifon
SKU:
5947226516739
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 790 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 490 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, bej, cu sifon
SKU:
5947226516814
| Culoare | Bej |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x80cm, negru, cu sifon
SKU:
5905358203514
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 800 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere MARGARITA, 1 cuva 49X79cm, negru
SKU:
5947226516760
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 790 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 490 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, gri
SKU:
5947226516821
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere DAFNE, 1 cuva, 51cm, gri
SKU:
5947226516463
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 510 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 510 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granot cu scurgere Grenada 1 cuva , 48×78 cm, gri
SKU:
5947226517477
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 780 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 480 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |




























