GC
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX GC 1500×1940 mm
SKU:
4000000545026
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | GC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma GC 990×1940 mm
SKU:
4000000545033
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | GC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma GC 3884×1940 mm
SKU:
4000000545040
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | GC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma GC 3000×1940 mm
SKU:
4000000545057
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | GC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma GC 1940 x 990 mm
SKU:
4000000545064
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | GC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |



























