ELEGANT
- Nu poți să adaugi „Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma ELEGANT 1940 x 990 mm” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma ELEGANT 3000×1940 mm
SKU:
4000000527794
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | ELEGANT |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma ELEGANT 3884×1940 mm
SKU:
4000000527800
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | ELEGANT |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma ELEGANT 990×1940 mm
SKU:
4000000527817
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | ELEGANT |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma ELEGANT 1940 x 990 mm
SKU:
4000000527787
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | ELEGANT |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma ELEGANT 1500×1940 mm
SKU:
4000000527824
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | ELEGANT |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |



























