BOUQUET
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma BOUQUET 3000×1940 mm
SKU:
4000000545361
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | BOUQUET |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma BOUQUET 1940 x 990 mm
SKU:
4000000545378
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | BOUQUET |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX BOUQUET 1500×1940 mm
SKU:
4000000545330
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | BOUQUET |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma BOUQUET 990×1940 mm
SKU:
4000000545347
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | BOUQUET |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma BOUQUET 3884×1940 mm
SKU:
4000000545354
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | BOUQUET |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |



























