
Scule si unelte
Set arzător pentru izolații acoperiș 110 kW, 2 duze, TOPEX
SKU:
5902062441218
387,50 lei| Tip produs | Aparat pentru eliminarea flacarii |
|---|---|
| Utilizare | Ardere cu flacara |
| Functii | Reglabil fara trepte |
| Alte caracteristici | 2 arzatoare, 1 furtun cu lungimea de 5 m |
| Temperatura de lucru (grade C) | 1.850 °C |
| Putere | 110.000 W |
Arzător pe gaz TOPEX, 28 kW, 1,5 m furtun, 50 cm lance
SKU:
5902062441201
171,50 lei| Tip produs | Aparat pentru eliminarea flacarii |
|---|---|
| Utilizare | Ardere cu flacara |
| Functii | Reglabil fara trepte |
| Alte caracteristici | 1 arzator, 1 furtun cu lungimea de 1,5 m |
| Temperatura de lucru (grade C) | 1.400 °C |
| Putere | 28.000 W |
Fierăstrău manual pentru metal TOPEX, 300 mm
SKU:
5902062103277
70,00 lei| Tip produs | Fierastrau |
|---|---|
| Model | Fierastrau pentru metal |
| Utilizare | Taiere cu fierastraul |
| Pentru | Metal |
| Material corp | Aluminiu |
| Alte caracteristici | pentru metal |
| Material lama | Otel |
Dalta lemn 10 mm Topex maner plastic
SKU:
5902062101143
13,50 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Culoare | negrugalben |
| Utilizare | hobby |
| Material lama | otel |
| Material corp | plastic |
Roata de taiere pentru taietori de tevi 1/8-7/8(3-22mm) 02-429
SKU:
5907558463514
41,00 lei| Tip produs | Sistem de taiat tevi |
|---|---|
| Utilizare | Taiere |
Cleste sfic de precizie Neo 140 mm, otel 65Mn, 0.8-2.6 mm, 01-509
SKU:
5907558439281
42,50 lei| Tip produs | Cleste Sfic |
|---|---|
| Material | Otel |
| Culoare | Negru Portocaliu |
| Lungime | 140 mm |
SAPALIGA CU COADA METALICA MF 1600*210mm G01 MF-UG3001-S001-G01
SKU:
6426910038324
29,00 lei| Brand | Micul Fermier |
|---|---|
| Culoare | Neagra |
| Lungime | 1.6 m |
| Material | Otel |
| Latime lama | 21 cm |
| Lungime lama | 96 mm |
| Material lama | Plastic |
72-125 Rigla multifunctionala 30cm din otel inoxidabil
SKU:
5907558447385
45,50 lei| Tip produs | Subler |
|---|---|
| Model | Echer multifunctional |
| Utilizare | Masurare |
| Pentru | Atelier |
| Material | Otel, Aluminiu |
| Lungime | 300 mm |
| Functii | Reglabil |
17B703 Cutter precizie, 3 lame
SKU:
5902062141040
27,00 lei| Tip produs | Cutit |
|---|---|
| Model | Dalta cioplit |
| Alte caracteristici | 3 lame de rezerva |
| Material | Otel |
| Material corp | Guma |
| Lungime | 155 mm |
LT33090 TOPORISCA 0.9 kg PENTRU DESPICAT COADA NYLON
SKU:
6421948330907
135,00 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Utilizare | taierea lemnelor |
| Greutate | 900 |
| Lungime | 45 |
| Material | nailon |
LT09138 SET 2 RACLETE PENTRU NETEZIT/INDEPARTAT SILICON
SKU:
6421948091389
20,00 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Model | LT09138 |
| Utilizare | pentru indepartarea sau netezirea siliconului/chitului |
| Culoare | Negru |
58GE114 PRESA AUTOMATA CARTUS SILICON 18V ACUMULATOR NEINCLUS
SKU:
5902062082527
497,50 lei| Tip produs | Unealta multifunctionala |
|---|
LT06545 DRISCA PVC CU BURETE ABSORBANT, 270×130 mm, 20 mm
SKU:
6421948065458
42,50 lei| Tip produs | Drisca |
|---|
LT06315 RACLETA LAMA CAUCIUC ALB 300MM
SKU:
6421948063157
17,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Model | LT06315 |
| Culoare | galben + alb |
| Utilizare | casnica / industriala |
LT03240 CUTIT ROTATIV PT TAIAT GRESIE SI FAIANTA
SKU:
6421948032405
22,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Utilizare | decupare gresie/faianta |
| Material | metal |
200103 GRIFFON Vaselina pura neaditivata 200g
SKU:
8710439914206
26,00 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Tip produs | Vaselina |
35D755 Set chei combinate 6pcs 8-17mm CrV
SKU:
5902062044624
61,50 lei| Tip produs | Chei fixe & inelare |
|---|---|
| Model | Chei fixe inelare |
| Pentru | Insurubare |
| Material | Otel crom vanadiu |
| Greutate | 6 Bucati |
LT76179 CUTTER CU PROTECTIE, 9 mm
SKU:
6421948761794
7,80 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Model | LT76179 |
| Utilizare | taiere hartie, carton, tapet, plastic |
| Culoare | galben |
32D424 Cleste preducea cu cap rotativ 240 mm
SKU:
5902062324245
104,00 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Lungime | 250mm |
| Material | otel |
LT33950 CIOCAN DIN CAUCIUC, PLASTIC, 35 mm
SKU:
6421948339504
19,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Model | LT33950 |
| Material | cauciuc + plastic |
| Utilizare | fixare parchet, rafturi |
LT33916 CIOCAN PVC FLEXIBIL 60*120MM,MANER PP
SKU:
6421948339160
27,00 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Model | LT33916 |
| Material | PVC flexibil |
LT65108 SET 5 CHEI TUBULARE CU COADA, 8x65mm
SKU:
6421948651088
19,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Chei tubulare si capete |
LT56482 SET 9 CHEI IMBUS STEA, CR-V (lungi), T10-T50
SKU:
6421948564821
35,00 lei| U.M. | set |
|---|---|
| Tip produs | Chei hexagonale/imbus |
LT56477 SET 9 CHEI HEXAGONALE, 1,5-10 mm, Cr-V, satinate
SKU:
6421948564777
37,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Chei hexagonale/imbus |
LT56393 SET 10 CHEI HEXAGONALE, 1,5-10 mm, Cr-V, satinate
SKU:
6421948563930
23,00 lei| U.M. | set |
|---|---|
| Tip produs | Chei hexagonale/imbus |
35D855 Set 6 chei inelare cotite 6-17 mm
SKU:
5902062044310
87,00 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Material | otel crom-vanadium |






























