
Scule electrice
Polizor unghiular 1100W disc 125 mm GRAPHITE 59G110
SKU:
5902062022356
297,50 leiBUC| Brand | Graphite |
|---|---|
| Tip produs | polizor |
| Putere | 1100 W |
| Diametru disc | 125 mm |
Disc diamantat de slefuire, segment dublu 125x5x22.2mm GRAPHITE 57H887
SKU:
5902062578877
318,00 leiMasina de slefuit 92×185 mm, 190W, 1.4 kg M9203
SKU:
088381816199
326,00 lei| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | M9203 |
KIT VOPSIRE FINA 400W HVLP200 B&D BDHVLP200 include taxa verde 1.75 lei fara TVA
SKU:
5035048340790
333,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 220-240V |
Unealta multifunctionala 250W 15000-21000 min-1 BMC
SKU:
5902062087133
345,50 lei| Tip produs | Masina de taiat |
|---|
Masina de rindeluit 850W 16000 rpm Graphite 59G678
SKU:
5902062596789
351,00 lei| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 59G678 |
Polizor unghiular 720W, 125mm, 1.8 kg GA5030R
SKU:
088381808552
362,00 lei| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | GA5030R |
Fierastrau circular CS 1400 EPTO Plus, 1400W
SKU:
5949094030539
362,00 lei| Cod produs | 679231 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Polizor unghiular 720W, 115 mm, 1.8kg Makita GA4530R
SKU:
088381808507
372,50 lei| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | GA4530R |
4327 FIERASTRAU VERTICAL 450W 18MM 1.9KG include taxa verde 4.00 lei fara TVA
SKU:
088381082563
372,50 lei| Tip produs | Fierastrau |
|---|---|
| Model | Fierastrau pendular |
| Pentru | Taiere cu fierastraul |
ACUMULATOR 18V LXT BL1850B 632F15-1 include taxa verde 0.65 lei fara TVA
SKU:
0883814757304
383,50 lei14-570 PISTOL PNEUMATIC 90: 10-40 10-50MM
SKU:
5907558444872
386,50 leiBUC| Tip Produs | Capsator |
|---|---|
| Brand | YATO |
DRUJBA MP5200 52CC 2.9CP 2L16 2L GF-0908-S001-G02
SKU:
6426910035125
388,00 lei| Brand | Micul Fermier |
|---|---|
| Capacitate cilindrica | 52 CC |
| Capacitate rezervor combustibil | 550 ml |
| Capacitate rezervor ulei | 260 ml |
| Greutate bruta | 8.1 kg |
| Greutate neta | 7.5 kg |
| Pinteni | 64 |
| Numar dinti | 32 |
| Nivel zgomot | 110 dB |
| Pas | 0.325 mm |
| Putere | 2.9 CP |
| Tip motor | 2 timpi |
| Tip produs | Drujba |
| Continut pachet | 1 buc ( suruburi – 2 buc, pila rotunda – 1 buc, surubelnita dreapta – 1 buc, cheie universala – 1 buc, cheie imbus – 2 buc). |
| Cod produs | GF-0908-S001-G02 |
9558HNRG POLIZOR UNGHIULAR 840W 125MM 2.1KG RANFORSAT include taxa verde 4 lei fara TVA
SKU:
088381808828
414,50 lei| Tip produs | Slefuitor/polizor |
|---|---|
| Model | Polizor unghiular |
| Pentru | Degrosare, Taiere/debitare, Slefuire |
| Greutate | 2,1 kg |
HP0300 MASINA GAURIT PERCUTIE 320W 2 TREPTE VITEZA include taxa verde 4 lei fara TVA
SKU:
088381885935
418,50 lei| Brand | Makita |
|---|---|
| Model | HP0300 |
Pompa submersibila de apa curata, 300W, 8400L/H3 PF0300
SKU:
4002829831564
465,50 lei| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | PF0300 |
Polizor Unghiular 125MM DWE4057 M14 turatie fixa 11800rpm 800W DEWALT include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5035048633847
468,50 lei| Greutate | 1.80 |
|---|---|
| Tip produs | Polizor unghiular |
| Brand | DeWalt |
| Culoare | Galben |
Fierastrau circular 1200W rpm: 5000 min-1 Graphite 58G488
SKU:
5902062584885
483,00 leibuc| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 58G488 |
Ciocan rotopercutor 1050W, 16mm Graphite 58G712
SKU:
5902062000446
518,00 leibuc| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 58G712 |
DBO180Z MASINA DE SLEFUIT 125MM FARA ACUM include taxa verde 2.5 lei fara tva
SKU:
088381658584
582,50 lei


































