
Scule electrice
Ciocan rotopercutor Makita SDS-Max 40mm, 1050W, 6.1J HR4002
SKU:
088381081566
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | HR4002 |
Ciocan rotopercutor SDS plus 800W, 26mm, 2.4J, 3 functii HR2630
SKU:
088381687300
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | HR2630 |
Ciocan rotopercutor Makita SDS-Plus, 24 mm, 2.4J, 780W, 3 functii HR2470
SKU:
088381081658
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | HR2470 |
Polizor unghiular 2200W, 230 mm, 6600 RPM 5.9 kg GA9020
SKU:
088381068130
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | GA9020 |
Ciocan rotopercutor SDS-Plus 22mm,, 800W, 3 functii M8701
SKU:
088381831376
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | M8701 |
Ciocan rotopercutor SDS 1500W 3200 rpm Graphite 58G862
SKU:
5902062588623
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 58G862 |
Fierastrau circular 1200W rpm: 5000 min-1 Graphite 58G488
SKU:
5902062584885
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 58G488 |
Pompa submersibila de apa curata, 300W, 8400L/H3 PF0300
SKU:
4002829831564
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | PF0300 |
Disc diamantat segmentat 350 mm GRAPHITE 57H614
SKU:
5902062576149
9558HNRG POLIZOR UNGHIULAR 840W 125MM 2.1KG RANFORSAT include taxa verde 4 lei fara TVA
SKU:
088381808828
DRUJBA MP5200 52CC 2.9CP 2L16 2L GF-0908-S001-G02
SKU:
6426910035125
| Brand | Micul Fermier |
|---|---|
| Capacitate cilindrica | 52 CC |
| Capacitate rezervor combustibil | 550 ml |
| Capacitate rezervor ulei | 260 ml |
| Greutate bruta | 8.1 kg |
| Greutate neta | 7.5 kg |
| Pinteni | 64 |
| Numar dinti | 32 |
| Nivel zgomot | 110 dB |
| Pas | 0.325 mm |
| Putere | 2.9 CP |
| Tip motor | 2 timpi |
| Tip produs | Drujba |
| Continut pachet | 1 buc ( suruburi – 2 buc, pila rotunda – 1 buc, surubelnita dreapta – 1 buc, cheie universala – 1 buc, cheie imbus – 2 buc). |
| Cod produs | GF-0908-S001-G02 |




































Suntem specializati în instrumente și materiale de construcții si va putem oferi o gamă variată de scule electrice și accesorii. Cu atenție la calitate, siguranță și eficiență, suntem partenerul tău de încredere pentru proiectele de construcție și renovare.