
Sanitare si termice
Cot WC 90° A90-90 110/135 mm Alb
SKU:
8594045931846
24,50 lei| Tip produs | Teava racord |
|---|---|
| Model | Manson de etansare |
| Utilizare | Racord WC |
| Pentru | Toaleta oaspeti |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Functii | Cu cot |
| Inaltime | 250 mm |
| Diametru | 110 mm, 135 mm |
COT WC SI CONECTOR 250 MM A91-250
SKU:
8594045931853
25,00 lei| Tip produs | Teava racord |
|---|---|
| Model | Manson de etansare |
| Utilizare | Racord WC |
| Pentru | Toaleta oaspeti |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Diametru | 110 mm, 135 mm |
| Inaltime | 250 mm |



























