
Sanitare si termice
Robinet semiolandez 1/2″, din alama, cu fluture aluminiu, PN15-PN25, 1472930
SKU:
5902273545606
40,50 lei| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sfera 1″ FI, tip fluture, RB-DFF11A / ER-DFF11A
SKU:
6421000000687
55,00 lei| Brand | Everpro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sfera 2-1/2″ FF, cu maner, RB-LDFF212A/ER-LDFF212A
SKU:
6421000000892
348,50 lei| Brand | Everpro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sferic 3/4″, FI-FE, PN40, pasaj total, cu presetupa si maneta otel, 1453180
SKU:
5907451941959
83,50 lei| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sferic alama cu maner 1-1/2″MF ER-LDMF112A
SKU:
6421000053683
126,50 lei| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDMF112A |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic alama cu maner 1-1/4″FF RB-LDFF114A/ ER-LDFF114A
SKU:
6421000000861
90,00 lei| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDFF114A |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic alama cu maner 1″FF ER-LDFF11A
SKU:
6421000000854
51,50 lei| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDFF11A |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic alama cu maner 1″MF ER-LDMF11A
SKU:
6421000000946
55,00 lei| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDMF11A |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic alama cu maner 2″MF ER-LDMF2A
SKU:
6421000000977
200,00 lei| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDMF2A |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic gaz 1/2″, cu piulita pivotanta si fluture aluminiu, ORION 3402080
SKU:
5902273546719
67,50 lei| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sferic gaz 1/2″, cu piulita pivotanta si fluture aluminiu, ORION 3402100
SKU:
5902273544791
109,00 lei| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sferic gaz 3/4″, cu piulita pivotanta si fluture aluminiu, ORION 3403080
SKU:
5902273546726
76,50 lei| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sferic gaz 3/4″, cu piulita pivotanta si fluture aluminiu, ORION 3403100
SKU:
5902273545910
135,50 lei| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet trecere 1/2″, FI-FI, cu olandez, PN16, F-Power KFPM1SG
SKU:
5902194993210
40,50 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet trecere 3/4″, FI-FI, cu olandez, PN16, F-Power KFPM2SG
SKU:
5902194993234
61,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet trecere coltar 1″, FI-FI, cu olandez, PN30, F-Power KFPS3A
SKU:
5902194993272
121,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet trecere sfera 3/4″, FE-FE, tip fluture, PN30, F-Power KFPN2
SKU:
5902194992411
40,50 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Semineu combustibil solid Termo 8
SKU:
8606005038363
1.651,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 85 Kg |
| Dimensiuni | L 800 x l 620 x H 720 mm |
| Tip combustibil | Lemn |
Semineu combustibil solid Termo Elegant Luxx
SKU:
8606005038394
1.353,00 lei| Culoare | Negru#Rosu |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 82 kg |
| Putere | 8 kW |
Semineu combustibil solid Termo K-10
SKU:
8606005038301
928,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 465 mm |
| Greutate | 63 Kg |
| Putere | 7 kW, 8 kW |
| Inaltime | 990 mm |
Semineu combustibil solid Termo Klasik (S)
SKU:
8606005038202
666,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 33 cm |
| Greutate | 39 Kg |
| Putere | 5 kW |
| Inaltime | 930 mm |
| Dimensiuni | 330x360x930mm. |
| Tip combustibil | Lemn |
Semineu combustibil solid Termo Kolubara / Elegant A
SKU:
8606005038387
1.312,00 lei| Culoare | Negru#Visiniu |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 460 mm |
| Greutate | 60 kg |
| Putere | 8 kW |
| Inaltime | 930 mm |
| Tip combustibil | Lemn |
Semineu combustibil solid Termo Kreka Luxx
SKU:
8606005038226
974,00 lei| Tip Produs | Soba |
|---|---|
| Culoare | Negru, Visiniu |
| Volum | 44 L |
| Greutate | 63 Kg |
| Adancime | 390 mm |
| Inaltime | 790 mm |
| Lungime | 465 mm |
| Putere | 7-8 kW |
| Tip combustibil | Solid |
Set 2 în 1 Vitto VerdeLine: baterie perete dus BVI7UVL si set complet dus, negru NP81-BVI7UVL-BL
SKU:
5903738211647
960,50 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Vitto Verdeline |
| Montaj | pe perete |
| Material | alama |
| Finisaj | negru |
Set Baza 2 usi cu Lavoar 50cm si Oglinda 40.5cm – FSC Mix best50
SKU:
5945846139260
Prețul inițial a fost: 440,00 lei.396,00 leiPrețul curent este: 396,00 lei.| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |































