
Sanitare si termice
Robinet semiolandez 1/2″, din alama, cu fluture aluminiu, PN15-PN25, 1472930
SKU:
5902273545606
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sferic 3/4″, FI-FE, PN40, pasaj total, cu presetupa si maneta otel, 1453180
SKU:
5907451941959
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sferic alama cu maner 1-1/2″MF ER-LDMF112A
SKU:
6421000053683
| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDMF112A |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic alama cu maner 1-1/4″FF RB-LDFF114A/ ER-LDFF114A
SKU:
6421000000861
| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDFF114A |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic alama cu maner 1″FF ER-LDFF11A
SKU:
6421000000854
| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDFF11A |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic alama cu maner 1″MF ER-LDMF11A
SKU:
6421000000946
| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDMF11A |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic alama cu maner 2″MF ER-LDMF2A
SKU:
6421000000977
| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDMF2A |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic gaz 1/2″, cu piulita pivotanta si fluture aluminiu, ORION 3402080
SKU:
5902273546719
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sferic gaz 1/2″, cu piulita pivotanta si fluture aluminiu, ORION 3402100
SKU:
5902273544791
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sferic gaz 3/4″, cu piulita pivotanta si fluture aluminiu, ORION 3403080
SKU:
5902273546726
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sferic gaz 3/4″, cu piulita pivotanta si fluture aluminiu, ORION 3403100
SKU:
5902273545910
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet trecere coltar 1″, FI-FI, cu olandez, PN30, F-Power KFPS3A
SKU:
5902194993272
| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet trecere sfera 3/4″, FE-FE, tip fluture, PN30, F-Power KFPN2
SKU:
5902194992411
| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Semineu combustibil solid Termo 8
SKU:
8606005038363
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 85 Kg |
| Dimensiuni | L 800 x l 620 x H 720 mm |
| Tip combustibil | Lemn |
Semineu combustibil solid Termo Elegant Luxx
SKU:
8606005038394
| Culoare | Negru#Rosu |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 82 kg |
| Putere | 8 kW |
Semineu combustibil solid Termo K-10
SKU:
8606005038301
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 465 mm |
| Greutate | 63 Kg |
| Putere | 7 kW, 8 kW |
| Inaltime | 990 mm |
Semineu combustibil solid Termo Klasik (S)
SKU:
8606005038202
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 33 cm |
| Greutate | 39 Kg |
| Putere | 5 kW |
| Inaltime | 930 mm |
| Dimensiuni | 330x360x930mm. |
| Tip combustibil | Lemn |
Semineu combustibil solid Termo Kolubara / Elegant A
SKU:
8606005038387
| Culoare | Negru#Visiniu |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 460 mm |
| Greutate | 60 kg |
| Putere | 8 kW |
| Inaltime | 930 mm |
| Tip combustibil | Lemn |
Semineu combustibil solid Termo Kreka Luxx
SKU:
8606005038226
Set Baza 2 usi cu Lavoar 50cm si Oglinda 40.5cm – FSC Mix best50
SKU:
5945846139260
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |































