
Sanitare si termice
Filtru apa triplu Ermetiq (Everline) EWF-3F11/10, cu carbune/bumbac/sita 3×1″x10″
SKU:
6421000000311
| Tip produs | Filtru apa |
|---|---|
| Cod produs | EWF-3F11/10 |
| Brand | Everpro |
Incalzitor baie 1200 WQH 04 120 TESY
SKU:
3800879003457
Instant electric 3500 W IWH 35 X02KI TESY
SKU:
3800879115891
Instant electric IWH 50 X02IL TESY
SKU:
3800879115921
Lavoar Cersanit Family, 55 cm, alb cod R01-004
SKU:
6423078001283
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Ashley Blue, 400x400x125 mm, finisaj lucios, REA-U4663
SKU:
5902557355570
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Berta, 560 x 355 x 145 mm REA-U5055
SKU:
5902557369720
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Cleo 61 White-Black Edge, 410 x 605 x 140 mm, REA-U6210
SKU:
5902557375318
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Cleo Black Aiax, 410x605x140 mm, finisaj mat, REA-U6625
SKU:
5902557375295
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Mona Slim White, 505 x 400 x140 mm, REA-U6300
SKU:
5902557331109
| Cod produs | REA-U6300 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb/Argintiu |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Mona |
| Lungime | 505 mm |
| Latime | 400 mm |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 115 mm |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Royal Black/White, 625 x 360 x 150 mm, finisaj lucios, REA-U6600
SKU:
5902557336128






































