
Sanitare
- Regret, acest produs nu poate fi cumpărat.
Portprosop dublu Orfeus, crom 6924
SKU:
8590309108108
| Inaltime | 110 mm |
|---|---|
| Latime | 460 mm |
| Culoare | Crom |
| Gama | Orfeus |
Rigola Pegasus H12 Gri, cu Gratar Zincat 130x75x1000 mm, Dakota
SKU:
6424167006943
| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 130x75x1000 |
Set Baza seria 001-Eco 51cm Heart Wenge cu Lavoar Heart 51cm 6611 + 16680/17419/17349
SKU:
6423093066113
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 005-Eco 50 Taupe cu Lavoar Paris 50 18521
SKU:
5423093185210
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 054/754 60cm Blue Rustic 17287 cu Lavoar 17857
SKU:
4830093172874
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 786 60cm sertar alb cu Lavoar 2060 60cm 17601
SKU:
6423093176010
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria s781 60cm beton cu Lavoar 2060 60cm 17885
SKU:
6423093178854
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set mobilier baie 60cm Maria White – Anthracite cu Lavoar si Oglinda
SKU:
4000000551133
| Brand | AQUANIL |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Suport hartie igienica cu protectie Orfeus, crom 6938
SKU:
8590309108146
| Inaltime | 160 mm |
|---|---|
| Latime | 145 mm |
| Culoare | Crom |
| Gama | Orfeus |
Manometru 63 mm D1/4 0-10 bar montaj axial Ferro M6310A
SKU:
5901095655104
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Cod produs | M6310A |




































