
Sanitare
Set Dulap baza alb si lavoar Savini Due Portofino 60 cm 3020C-F94
SKU:
5945846312809
Prețul inițial a fost: 1.960,00 lei.1.960,00 leiPrețul curent este: 1.960,00 lei.| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza portofino – 2 sertare, 60cm fsc mix cu Lavoar LAV907128 3020c/f43
SKU:
5945846312748
Prețul inițial a fost: 1.605,50 lei.1.605,50 leiPrețul curent este: 1.605,50 lei.| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza cu doua usi, trei sertare si lavoar ceramic, 85 cm, si Oglinda cu dulapior, priza cu intrerupator si spoturi LED
SKU:
5945846137662
Prețul inițial a fost: 1.536,50 lei.1.536,50 leiPrețul curent este: 1.536,50 lei.| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza 2u + 2s, Lavoar 85 cu Oglinda cu Dulapior DR iluminat led 4112 + 4124d
SKU:
5945846137624
Prețul inițial a fost: 1.524,00 lei.1.524,00 leiPrețul curent este: 1.524,00 lei.| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza 2 usi cu Lavoar consola cm 75 (maner smile) si Oglinda cu Dulapior DX si iluminat led, 75cm 4405 + 4423d
SKU:
5945846081491
Prețul inițial a fost: 1.308,00 lei.1.308,00 leiPrețul curent este: 1.308,00 lei.| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza cu doua usi si lavoar ceramic, 75 cm, si Oglinda cu dulapior si spoturi LED
SKU:
5945846068577
Prețul inițial a fost: 1.298,00 lei.1.298,00 leiPrețul curent este: 1.298,00 lei.| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza Lisabona pe picioare 60cm 12040RB, 2 sertare cu Lavoar 61cm, Oglinda 210/el si Lampa 906024, FSC Mix
SKU:
5945846304491
Prețul inițial a fost: 1.183,00 lei.1.183,00 leiPrețul curent este: 1.183,00 lei.| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza 2 usi, 2 sertarec cu Lavoar dreptunghiular cm 80 504
SKU:
5945846036934
Prețul inițial a fost: 1.140,00 lei.1.140,00 leiPrețul curent este: 1.140,00 lei.| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 730 60cm suspendata cu sertare alb rustic si Lavoar Sava 2060 60cm 18551
SKU:
6423093066236
Prețul inițial a fost: 1.113,50 lei.1.002,15 leiPrețul curent este: 1.002,15 lei.| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
SET WC COMPACT 599 EASY 010+REZERVOR 3/5L + Capac Dur K102-028
SKU:
5902115727146
1.065,00 lei| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Camin Eco WaterKIT D.800 H=1080 CU CAPAC
SKU:
4000000530619
1.023,00 lei| Brand | Valrom |
|---|---|
| Tip produs | Camin |
| Diametru | 800 mm |
| Inaltime | 1080 mm |
Set Baza seria 754 60cm sertare bordo cu Lavoar Sava 60cm 18700
SKU:
6423093178953
Prețul inițial a fost: 1.017,00 lei.1.017,00 leiPrețul curent este: 1.017,00 lei.| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 780-60cm Negru sertar 18692 cu Lavoar
SKU:
6423093178649
Prețul inițial a fost: 1.012,00 lei.1.012,00 leiPrețul curent este: 1.012,00 lei.| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
SET REZERVOR INCASTRAT LINEO + PLACA + WC + CAPAC 55950003
SKU:
6425366002521
981,00 lei| Brand | Wirquin |
|---|---|
| Gama | Lineo |
Set 2 în 1 Vitto VerdeLine: baterie perete dus BVI7UVL si set complet dus, negru NP81-BVI7UVL-BL
SKU:
5903738211647
960,50 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Vitto Verdeline |
| Montaj | pe perete |
| Material | alama |
| Finisaj | negru |
Set Baza seria 754 – 60cm sertare bambus cu Lavoar 60cm 18701
SKU:
5423093179028
Prețul inițial a fost: 948,50 lei.948,50 leiPrețul curent este: 948,50 lei.| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Royal Black/White, 625 x 360 x 150 mm, finisaj lucios, REA-U6600
SKU:
5902557336128
873,50 leibuc| Cod produs | REA-U6600 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb/Negru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Royal |
| Lungime | 625 mm |
| Latime | 360 mm |
| Inaltime | 150 mm |
| Adancime | 100 mm |
Rigola/ Canal Dus Fit&Go 550MM cu Grila Dubla Crom Mat/Placi C APZ13 Double9-550 ALCA259
SKU:
8595580571443
863,50 lei| Tip produs | Rigola dus completa |
|---|---|
| Pentru | Dus |
Set Baza seria 286 60 cm Wenge cu Lavoar 8060 18576
SKU:
6423093167780
Prețul inițial a fost: 833,50 lei.750,15 leiPrețul curent este: 750,15 lei.| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Ashley Blue, 400x400x125 mm, finisaj lucios, REA-U4663
SKU:
5902557355570
830,50 lei| Cod produs | REA-U4663 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Ashley |
| Lungime | 400 mm |
| Latime | 400 mm |
| Inaltime | 125 mm |
| Adancime | 100 mm |
SET DE DUS CU BATERIE TERMOSTATICA TRINITY NP71-TRM7U
SKU:
5902194942775
809,00 lei| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
Set WC Compact 695 Cersania Simpleon 010 3/6 + Capac Duroplast K11-2337 Cersanit
SKU:
5902115795718
802,00 lei| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
SET DE DUS CU BATERIE SI PARA DUS MOBILA SQUARE NP74-BAQ7U
SKU:
5902194976947
755,50 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | NP74-BPL7U |
| Montaj | pe perete |
| Material | alama |
Set Baza Seria S008/009 60cm ARL LV Colora 19120 cu Lavoar Colora 60cm 19121
SKU:
6423093191204
Prețul inițial a fost: 727,00 lei.727,00 leiPrețul curent este: 727,00 lei.| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Cleo Black Aiax, 410x605x140 mm, finisaj mat, REA-U6625
SKU:
5902557375295
723,00 lei| Cod produs | REA-U6625 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Cleo Black Aiax |
| Lungime | 410 mm |
| Latime | 605 mm |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 120 mm |
Chiuveta din granot cu scurgere Grenada 1 cuva , 48×78 cm, gri
SKU:
5947226517477
702,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 780 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 480 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Set Baza seria 153 60cm capucino cu Lavoar 7060 60cm 17818
SKU:
6423093178182
Prețul inițial a fost: 695,00 lei.625,50 leiPrețul curent este: 625,50 lei.| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza 2 usi, 1 sertar cu Lavoar dreptunghiular 60 cm, 502
SKU:
5945846036910
Prețul inițial a fost: 678,00 lei.678,00 leiPrețul curent este: 678,00 lei.| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x80cm, negru, cu sifon
SKU:
5905358203514
671,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 800 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Set WC President P020 + Capac K08-029-EX1 Cersanit
SKU:
6423078010339
619,50 lei| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Set WC President P010 + Capac K08-028-EX3 Cersanit
SKU:
5907536620953
597,00 lei| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Chiuveta din granit cu scurgere MARGARITA, 1 Cuva 49x79cm, bej
SKU:
5947226516722
589,50 lei| Culoare | Bej |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 790 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 490 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, negru
SKU:
5947226516852
589,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere MARGARITA, 1 Cuva 49X79cm, gri, cu sifon
SKU:
5947226516739
589,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 790 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 490 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, bej, cu sifon
SKU:
5947226516814
589,50 lei| Culoare | Bej |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere MARGARITA, 1 cuva 49X79cm, negru
SKU:
5947226516760
589,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 790 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 490 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |














































