
Instalatii hidro
Robinet sferic gaz 3/4″, cu piulita pivotanta si fluture aluminiu, ORION 3403100
SKU:
5902273545910
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet coltar radiator tur 1/2″ ZG5YU FERRO
SKU:
5903738242481
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Tip produs | Robinet coltar |
| Diametru | 1/2″ |
Robinet sferic alama cu maner 1″FF ER-LDFF11A
SKU:
6421000000854
| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDFF11A |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic alama cu maner 1″MF ER-LDMF11A
SKU:
6421000000946
| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDMF11A |
| Brand | Everpro |
Filtru anticalcar pentru centrala 1/2″ ER-WDW12
SKU:
6421000040744
| Tip produs | Filtru apa |
|---|---|
| Cod produs | ER-WDW12 |
| Brand | Everpro |
Filtru antimagnetita capac plastic 3/4″ MA-FHP34
SKU:
6421000040775
| Tip produs | Filtru apa |
|---|---|
| Cod produs | MA-FHP34 |
| Brand | Everpro |
Filtru apa triplu Ermetiq (Everline) EWF-3F11/10, cu carbune/bumbac/sita 3×1″x10″
SKU:
6421000000311
| Tip produs | Filtru apa |
|---|---|
| Cod produs | EWF-3F11/10 |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic alama cu maner 1-1/4″FF RB-LDFF114A/ ER-LDFF114A
SKU:
6421000000861
| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDFF114A |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic alama cu maner 1-1/2″MF ER-LDMF112A
SKU:
6421000053683
| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDMF112A |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic alama cu maner 2″MF ER-LDMF2A
SKU:
6421000000977
| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDMF2A |
| Brand | Everpro |










































