
Sanitare
Distribuitor/colector 1″ din alama 6 circuite 3/4″ cu ventile inchidere RO06S
SKU:
5901095680427
847,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Material | Alama |
| Racord | 1toli |
| Continut pachet | aerisitor manual, dop, niplu, robinet de golire, robinet retur, robinet tur |
| Presiune max. de lucru | 10bar |
| Temperatura max. de functionare | 90°C |
Racord compresiune eurocon 3/4″ pentru teava PEXAL D.16×2 mm (2 buc) 67861x12Y
SKU:
5901095630101
36,50 lei| Diametru | 16mm |
|---|---|
| Racord | 3/4toli |
| Material | Alama |
| Culoare | Argintiu |
| Filet | Interior |
COT WC SI CONECTOR 250 MM A91-250
SKU:
8594045931853
25,00 lei| Tip produs | Teava racord |
|---|---|
| Model | Manson de etansare |
| Utilizare | Racord WC |
| Pentru | Toaleta oaspeti |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Diametru | 110 mm, 135 mm |
| Inaltime | 250 mm |
Cot WC 90° A90-90 110/135 mm Alb
SKU:
8594045931846
24,50 lei| Tip produs | Teava racord |
|---|---|
| Model | Manson de etansare |
| Utilizare | Racord WC |
| Pentru | Toaleta oaspeti |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Functii | Cu cot |
| Inaltime | 250 mm |
| Diametru | 110 mm, 135 mm |
CARTUS FILTRANT 7” PP EXPANDAT 10 MICRONI F1 AQUA07000107010
SKU:
5948784018260
9,40 lei| Tip produs | Componenta de schimb, Filtru |
|---|---|
| Model | Cartus, Cartus filtru, Filtru de apa |
| Utilizare | Filtrare |
| Pentru | Conducta pentru apa potabila |
Baterie bucatarie pipa flexibila neagra MAX 502B4-043P2-C11(BK)
SKU:
6900007502405
105,00 lei| Tip Produs | Baterie bucatarie |
|---|
Baterie bucatarie pipa flexibila MAX 7504-070P-B30
SKU:
6900007504706
99,00 lei| Tip Produs | Baterie bucatarie |
|---|
Baterie bucatarie neagra MAX 7521B3-070P4-N03
SKU:
6900007521703
110,00 lei| Tip Produs | Baterie bucatarie |
|---|
Baterie bucatarie Lebada MAX L 7510C-023P-Y36
SKU:
6900007510233
118,00 lei| Tip Produs | Baterie bucatarie |
|---|
Conexiune Verticala PP ESY 2 pt rigola LN100 HEXT.70(6825)
SKU:
6424589099912
9,90 lei| Material | polipropilena |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru |
PIESA CURATIRE/INSPECTIE PP D. 50 GRI
SKU:
5945768002727
13,50 lei| Material | polipropilena |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | gri |
Baterie stativa lavoar, auriu deschis Fiesta Gold BFI2G
SKU:
5903738224074
445,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Fiesta |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | auriu |
CAPAC WC DUROPLAST A67 CU INCHIDERE LENTA ALCA487
SKU:
8594045938869
261,50 lei| Tip produs | Capac WC |
|---|---|
| Pentru | Interior |
| Material | Duroplast |
| Culoare | Alb |
Capac WC din MDF, decor ursi WC/MEDVEDI
SKU:
8590309043409
216,50 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | Medvedi Nova |
| Material | MDF |
| Culoare | albastru |





























