
Sanitare
Lavoar Family 60 cm R01-006 Cersanit
SKU:
6423078001290
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |
Set Baza seria 005-Eco 51cm Heart Alb cu Lavoar Heart 51cm 16720/6610 + 18991/18801
SKU:
6423093167209
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Camin Eco WaterKIT D.800 H=1080 CU CAPAC
SKU:
4000000530619
| Brand | Valrom |
|---|---|
| Tip produs | Camin |
| Diametru | 800 mm |
| Inaltime | 1080 mm |
Robinet PPR cu sertar EVERPRO
SKU:
6421000024522
Robinet trecere sfera 3/4″, FE-FE, tip fluture, PN30, F-Power KFPN2
SKU:
5902194992411
| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Set WC Compact 766 IVA SE011 + Rezervor 3/6L + Capac PP Suruburi Metalice K21-035
SKU:
5907753252197
| Brand | Cersanit |
|---|---|
| Tip produs | Vas WC |
Set Baza 2 usi, 2 sertarec cu Lavoar dreptunghiular cm 80 504
SKU:
5945846036934
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, negru
SKU:
5947226516852
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x80cm, negru, cu sifon
SKU:
5905358203514
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 800 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
COT WC SI CONECTOR 250 MM A91-250
SKU:
8594045931853
Cot WC 90° A90-90 110/135 mm Alb
SKU:
8594045931846
CARTUS FILTRANT 7” PP EXPANDAT 10 MICRONI F1 AQUA07000107010
SKU:
5948784018260

































