
Materiale de constructii
Vinclu de imbinare EURONARCIS
SKU:
5949004603761
Zavor cu arc 250 mm EV-ZC250 EVERPRO
SKU:
6421000012499
Zavor cu arc 150 mm EV-ZC150 EVERPRO
SKU:
6421000012475
Zavor grendel 35×35 mm VORMANN 102225 035Z
SKU:
4003984600552
Zavor pentru poarta blocaj lacat EVERPRO
SKU:
6421000012543
Zavor plat prindere lacat EVERPRO
SKU:
6421000012703
Zavor plat prindere lacat EVERPRO
SKU:
6421000012727
Zavor rotund cu piedica EVERPRO
SKU:
6421000012758
Zavor rotund cu piedica EVERPRO
SKU:
6421000012765
Zavor rotund universal cu piedica EVERPRO
SKU:
6421000012628
Adeziv gresie si faianta Primus Micro, alb, pentru interior, 25 kg
SKU:
5945770007536
Adeziv pentru gresie si faianta Primus Macro, interior / exterior, alb, 25 kg
SKU:
5945770007482
Coama pentru stalp 49×49, gri
SKU:
4000000516316
Glet de nivelare Primus GLI 49, pe baza de ipsos, interior, 20 kg
SKU:
5945770007529
| Brand | Primus |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Tip produs | Glet |
| Greutate | 20 kg |
| Aderenta finala (Nmmp) | 0.18 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 30-May |
| Utilizare | pe beton, pentru interior, rezidentiala – industriala, suprafete gletuite cu glet pe baza de ciment sau ipsos, tencuieli |
| Consum (Kg/mp) | 1.1 |
Hidroizolatie minerala, flexibila, Primus MHF81, interior / exterior, 20 kg
SKU:
5945770008076
| Brand | Primus |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Tip produs | Adeziv |
| Greutate | 20 kg |
| Aderenta finala (Nmmp) | 1.4 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 30-May |
| Utilizare | interior – exterior, rezidentiala – industriala |
| Consum (Kg/mp) | 1.15 |
Hidroizolatie minerala, flexibila, Primus MHF81, interior / exterior, 5 kg
SKU:
5945770008083
| Brand | Primus |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Tip produs | Adeziv |
| Greutate | 5 kg |
| Aderenta finala (Nmmp) | 1.4 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 30-May |
| Utilizare | interior – exterior, rezidentiala |
| Consum (Kg/mp) | 1.15 |





























