
Materiale de constructii
Vata minerala ISOVER PLE 100 1000x600x100 mm
SKU:
5945780817439
| Brand | Isover |
|---|---|
| Dimensiuni | 1000x600x100 mm |
Vata minerala KNAUF NB FIT PLUS L 100x600x1000 mm
SKU:
8600294027121
| Brand | Knauf |
|---|---|
| Dimensiuni | 1000x600x100 mm |
Vata bazaltica ROCKWOOL MULTIROCK 50x600x1200 mm
SKU:
5945797000152
| Brand | Rockwool |
|---|---|
| Dimensiuni | 1200x600x50 mm |
Vata bazaltica ROCKWOOL MULTIROCK 100x600x1200 mm
SKU:
5945797007373
| Brand | Rockwool |
|---|---|
| Dimensiuni | 1200x600x100 mm |
VATA BAZALTICA MULTIROCK 150/1200/600 4/8P 290758
SKU:
5945797008226
Cutie Postala 255x410x90 cu 2 chei, Evotools 644077
SKU:
5949034930813
| Cod produs | 644077 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Balama reglabila cu placa fixare COMUNELLO
SKU:
5949004616549



























