
Gresie si Faianta
Faianta Lucia Light 4924, tip lemn, 20×50 cm, bej
SKU:
3800745492415
73,99 leiMP| Gama | LUCIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.3 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Lucia Brown 4923, tip lemn, 20×50 cm, maro
SKU:
3800745492316
73,99 leiMP| Gama | LUCIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.3 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Legend Almond 5638, tip piatra, 25×40 cm, crem
SKU:
3800745563818
62,94 leiMP| Gama | LEGEND |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.2 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Latina Grey 5972, tip piatra, 25×40 cm, gri
SKU:
3800745597219
62,94 leiMP| Gama | LATINA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.2 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Latina Beige 5971, tip piatra, 25×40 cm, bej
SKU:
3800745597110
62,94 leiMP| Gama | LATINA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.2 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Larisa Light Blue 5748, tip marmura, 20×30 cm, albastru
SKU:
3800745574814
55,99 leiMP| Gama | LARISA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Dimensiune | 20×30 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Larisa Light Beige 5750, tip marmura, 20×30 cm, bej
SKU:
3800745575019
55,99 leiMP| Gama | LARISA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Dimensiune | 20×30 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Larisa Brown 5751, tip marmura, 20×30 cm, maro
SKU:
3800745575118
55,99 leiMP| Gama | LARISA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Dimensiune | 20×30 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Larisa Blue 5749, tip marmura, 20×30 cm, albastru
SKU:
3800745574913
55,99 leiMP| Gama | LARISA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Dimensiune | 20×30 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Izola Waves Lila 3223, tip relief, 25×50 cm, lila
SKU:
3800745322316
71,99 leiMP| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Lila |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Izola Waves Green Light 5897, tip relief, 25×50 cm, verde deschis
SKU:
3800745589719
71,99 leiMP| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.5 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Izola Waves Brown 5923, tip relief, 25×50 cm, maro
SKU:
3800745592313
71,99 leiMP| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.5 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Izola Waves Beige 5922, tip relief, 25×50 cm, bej
SKU:
3800745592214
71,99 leiMP| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.5 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Ithaca Light Beige 1468, tip marmura, 25×40 cm, bej deschis
SKU:
3800745146813
61,04 leiMP| Gama | ITHACA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.2 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Faenza Brick Taupe 4752, tip monocolor, 25.5×75.5 cm, bej
SKU:
3800745475210
85,50 leiMP| Gama | FAENZA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Epoca Stripes Natural 4837, tip piatra, 24.4×74.4 cm, natural
SKU:
3800745483710
103,99 leiMP| Gama | EPOCA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Chic White 4932, tip decor, 25×50 cm, alb
SKU:
3800745493214
71,99 leiMP| Gama | CHIC |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Chic Brown 3224, tip decor, 25×50 cm, maro
SKU:
3800745322415
71,99 leiMP| Gama | CHIC |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Chic Beige 3233, tip decor, 25×50 cm, bej
SKU:
3800745323313
71,99 leiMP| Gama | CHIC |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Bianco White 4733, tip marmura, 25.5×75.5 cm, alb
SKU:
3800745473315
89,99 leiMP| Gama | Bianco |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Always Natural, model marmura, 120×260 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
4000000560128
173,99 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon Marfil |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40 negru, grafit 16, interior / exterior, 5 kg
SKU:
9000101106664
64,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, mov, lila, interior / exterior, 2 kg
SKU:
9000101106565
31,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, mov, grout lila 90, interior / exterior, 5 kg
SKU:
9000100967006
58,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, maro, toffi 44, interior / exterior, 5 kg
SKU:
5948598058339
57,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, silver, gri, interior, 2 kg
SKU:
5946043004030
18,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, manhattan, gri, interior, 2 kg
SKU:
5946043004023
20,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, jasmine, crem, interior, 2 kg
SKU:
5946043004016
20,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, crem, interior, 2 kg
SKU:
5946043004009
21,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, bahama bej, interior, 2 kg
SKU:
5946043003965
20,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, caramel, interior, 2 kg
SKU:
5946043003958
20,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, ciocolatiu, interior, 2 kg
SKU:
5946043003934
20,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, terra, maro, interior, 2 kg
SKU:
5946043003927
20,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, antracit, interior, 2 kg
SKU:
5946043003910
20,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, gri, interior, 2 kg
SKU:
5946043003903
17,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, grafit, interior, 2 kg
SKU:
5946043003880
21,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, silver, gri, interior, 5 kg
SKU:
5946043003859
45,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, manhattan, gri, interior, 5 kg
SKU:
5946043003842
44,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, crem, interior, 5 kg
SKU:
5946043003828
45,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, siena, maro, interior, 5 kg
SKU:
5946043003811
40,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|





















































