
Gresie si Faianta
- Nu poți să adaugi „Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, night glow, interior / exterior, 5 kg” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Faianta Lucia Light 4924, tip lemn, 20×50 cm, bej
SKU:
3800745492415
Faianta Lucia Brown 4923, tip lemn, 20×50 cm, maro
SKU:
3800745492316
Faianta Legend Almond 5638, tip piatra, 25×40 cm, crem
SKU:
3800745563818
Faianta Latina Grey 5972, tip piatra, 25×40 cm, gri
SKU:
3800745597219
Faianta Latina Beige 5971, tip piatra, 25×40 cm, bej
SKU:
3800745597110
Faianta Larisa Light Blue 5748, tip marmura, 20×30 cm, albastru
SKU:
3800745574814
Faianta Larisa Light Beige 5750, tip marmura, 20×30 cm, bej
SKU:
3800745575019
Faianta Larisa Brown 5751, tip marmura, 20×30 cm, maro
SKU:
3800745575118
Faianta Larisa Blue 5749, tip marmura, 20×30 cm, albastru
SKU:
3800745574913
Faianta Izola Waves Lila 3223, tip relief, 25×50 cm, lila
SKU:
3800745322316
Faianta Izola Waves Green Light 5897, tip relief, 25×50 cm, verde deschis
SKU:
3800745589719
Faianta Izola Waves Brown 5923, tip relief, 25×50 cm, maro
SKU:
3800745592313
Faianta Izola Waves Beige 5922, tip relief, 25×50 cm, bej
SKU:
3800745592214
Faianta Ithaca Light Beige 1468, tip marmura, 25×40 cm, bej deschis
SKU:
3800745146813
Faianta Faenza Brick Taupe 4752, tip monocolor, 25.5×75.5 cm, bej
SKU:
3800745475210
| Gama | FAENZA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Epoca Stripes Natural 4837, tip piatra, 24.4×74.4 cm, natural
SKU:
3800745483710
| Gama | EPOCA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Chic White 4932, tip decor, 25×50 cm, alb
SKU:
3800745493214
Faianta Chic Brown 3224, tip decor, 25×50 cm, maro
SKU:
3800745322415
Faianta Chic Beige 3233, tip decor, 25×50 cm, bej
SKU:
3800745323313
Faianta Bianco White 4733, tip marmura, 25.5×75.5 cm, alb
SKU:
3800745473315
| Gama | Bianco |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Always Natural, model marmura, 120×260 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
4000000560128
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon Marfil |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |





















































