
Gresie si Faianta
CERESIT CE 40 5KG GRI CHIT FLEXIBIL 2164855
SKU:
9000101106626
CERESIT CE 43 5KG ALB CHIT ROSTURI 2164988
SKU:
9000100565257
Faianta Bianco White 4733, tip marmura, 25.5×75.5 cm, alb
SKU:
3800745473315
| Gama | Bianco |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Chic Beige 3233, tip decor, 25×50 cm, bej
SKU:
3800745323313

























































