
Gresie si Faianta
Piesa decorativa rectificata Infinity Squares Grey 4177/4869, tip ciment, 20×50 cm, culoare gri
SKU:
3800745417715
| Gama | Infinity Squares |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa rectificata Nobile Hexagones Anhracite 6364, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745636413
Piesa decorativa rectificata Tempera Leaves Brown 2979, tip marmura, 48.8×74.4 cm, maro
SKU:
3800745297911
| Gama | TEMPERA |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 48.8×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa rectificata Trevi Geometric Grey 4963, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri
SKU:
3800745496314
| Gama | Trevi |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa rectificata Vertus Square Black 4945, tip decor, 30×60 cm, culoare negru, finisaj lucios
SKU:
3800745494518
Piesa decorativa Statuario Geometric White 3275, tip geometric, 30×60 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745327519
| Gama | Statuario |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Geometric |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Tempera Print Beige 4842, tip marmura, 24.4×74.4 cm, bej
SKU:
3800745484212
| Gama | TEMPERA |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Tessile Cubik Gris, cod A029, 25×50 CM culoare Gri
SKU:
8432597551764
| Gama | Tessile |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Interior |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Trevi Chevron Brown 4950, tip marmura, 30×60 cm, culoare maro, finisaj lucios
SKU:
3800745495010
Piesa decorativa, tip marmura 2227 Crono Tap Brown 20x50cm, culoare maro
SKU:
3800745222715
Piesa decorativa Pastel Magnolia Light Beige 5844, model floral, 25×40 cm, bej
SKU:
3800745584417
Faianta Padova, model marmura, A029, 25×50 cm, culoare bej, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597549167
Piesa decorativa 0291 ELISA BROWN 6,5×25 cm
SKU:
3800745029116
| Gama | ELISA |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6.5×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 0631 DIANA BLUE LUX 8×25 cm
SKU:
3800745063110
| Gama | DIANA |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 8×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 1801 PANAMA LIMEX VIOLET 25×40 cm
SKU:
3800745180114
| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 1803 PANAMA LIMEX VIOLET 5×25 cm
SKU:
3800745180312
| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 5×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 1805 PANAMA LIMEX BEIGE 5×25 cm
SKU:
3800745180510
| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 5×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 2631 IZOLA WAVES LILA 25×50 cm
SKU:
3800745263114
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Culoare | Violet |
| Design | Valuri |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 2632 IZOLA WAVES GREEN 25×50 cm
SKU:
3800745263213
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Design | Valuri |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 2633 IZOLA STRIPE GREEN 25×50 cm
SKU:
3800745263312
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 2649 IZOLA STRIPE GREEN 5×50 cm
SKU:
3800745264913
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 5×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 2663 PASTEL MAGNOLIA LIGHT GREY 6×25 cm
SKU:
3800745266313
| Gama | Pastel |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 2664 PASTEL MAGNOLIA LIGHT BEIGE 6×25 cm
SKU:
3800745266412
| Gama | Pastel |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 2769 CAPRI RHOMB BEIGE 5,5×25 cm
SKU:
3800745276916
| Gama | CAPRI |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Design | Geometric |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 5.5×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 4376 Marquina Print White tip marmura, 30 x 60 cm, culoare alb
SKU:
3800745437614
| Gama | Marquina Print White |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30 x 60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa 4627 PERLATO MOSAIC GREY 30×60 cm
SKU:
3800745462715
Piesa decorativa 4878 Tessuto Patchwork Cream tip textil, 30 x 60 cm, culoare crem
SKU:
3800745487817
Piesa decorativa 5848 PASTEL MAGNOLIA LIGHT GREY 25×40 cm
SKU:
3800745584813
Piesa decorativa 5849 PASTEL MAGNOLIA GREY 25×40 cm
SKU:
3800745584912
Piesa decorativa 5951 CAPRI PATCHWORK GREY 25×40 cm
SKU:
3800745595116
| Gama | CAPRI |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa 5952 CAPRI RHOMB BEIGE 25×40 cm
SKU:
3800745595215
Piesa decorativa 5956 GALICIA ANTIQUE 25×40 cm
SKU:
3800745595611
Piesa decorativa 5977 ABITARE LIGHT GREY 25×40 cm
SKU:
3800745597714
| Gama | Abitare |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa 7253 DIANA-2 BLUE COMFORT 6×40 cm
SKU:
3800745725315
| Gama | DIANA |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 7254 Diana-2 Blue Comfort, model flori, 25×40 cm
SKU:
3800745725414
| Gama | DIANA |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Aquarelle, model flori, 2814, 6×50 cm, culoare gri
SKU:
3800745281415
| Gama | Aquarelle |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Aquarelle, model flori, 2815, 6×50 cm, culoare bej
SKU:
3800745281514
| Gama | Aquarelle |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Bianco Leaves Light, 4795, 25,5×75,5 cm, Multicolor
SKU:
3800745479515
| Gama | Bianco |
|---|---|
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Frunze |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Capri Patchwork, model piatra, 2765, 8×40 cm, culoare gri
SKU:
3800745276510
| Gama | Capri Patchwork |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 8×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Capri Patchwork, model piatra, 2768, 8×40 cm, culoare bej
SKU:
3800745276817
| Gama | Capri Patchwork |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 8×40 cm |
| Tip produs | Faianta |














































